Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Starry Creatures

Starry Creatures, Kp. 2 - Já nic nevim, já už vážně nic nevim...

18. ledna 2014 v 19:21 | Brook J. Evanger
Aloha, lidi! Tak jsem tady s druhou kapčou Hvězdců, teďka z pohledu Gabíka. Ten začátek je trochu divnej, ale potom už to docela jde :D
Jo, zapoměňte na všechno co jsem předtím řekla o pohledech. Právě jsem dokončila Robertův pohled a teď píšu Melaniin, a potom to bude určitě zase někdo jinej, takže to asi vzdam :D
Jo lidi, jen tak pro zajímavost a aby čtení přibývalo; doufám, že Roba opravdu milujete, protože mě to za něj vážně chytlo. Normální dýlka kapitoly - tři a půl stránky. Robův pohled - čtyři a třičtvrtě! Yééééy!
Tak jo, jdu zase vychladnout...
Jen tak mimochodem, s Rox zase sledujem nový anime! Ano, už jsme zase závislý... já vám u nás fakt nevim :D Tentokrát to je Familiar of Zero (Ve Službách Nuly), který jsme k Vánocům dostaly jako mangu. Zajímalo nás, jak to vypadá v barevnym a pohyblivim, tak jsme si to pustili a... je to super :D Sice ne tak dobrý jako manga, ale stejnak dobrý!
Tak já už padam, čauky!

PS: Trochu jsem Gabíkovi změnila přímení... ♡ Lawliet ♡... Hádejte kdo?
PPS: Ano, hádáte správně, ať už hádáte jakkoliv :D L...♡ Cute one :D
B. J. Evanger

Starry Creatures, Kp.1 - Ctihodný Pan Liška Přichází

9. ledna 2014 v 19:56 | Brook J. Evanger
Ahoj, lidi! Tak jsem tady s první kapčou Hvězdců (pokráčko tý jednorázovky, co jsem sem před nějakým časem přidala). Rozhodla jsem se z 'Dvojí Mysli' udělat prolog a tady je kapitola z pohledu druhý hlavní hrdinky Brookie. Udělám to napřeskáčku, jedna část bude z pohledu Gabíka a druhá z pohledu Brook a tak to pak prostě půjde (teda, pokud neudělám nějaký speciál, který bude z pohledu ještě někoho dalšího. Už teď mě svrbí ruce udělat Robertův pohled :P)
Pardon, že je to tak krátký, ale dál už mě to prostě nebavilo... Takže hezké počtení!

Hraběnka z Walesu
Brook Josephine ze slavného rodu Evangerů
(vždycky jsem si přála být šlechtičnou :D)

Jednorázovka - Double Mind

22. listopadu 2013 v 19:07 | Brook J. Evanger
Zdar lidi :) Jelikož je tady tak trochu mrtvo a jedeme jenom z Nebuláků, napadlo mě sem dát jednu jednorázovku, kterou jsem napsala pro fusion-stories (kde to můžete taky najít :D)
Tohle mě jen tak napadlo když jsem poslouchala Monster (klidně mě za to ukamenujte, ale já tu písničku prostě M-I-L-U-J-U :3) a jelikož mám ráda, když se dívám/čtu/poslochám něco o rozdvojený osobnosti, rozhodla jsem se tohle sepsta :) Kupodivu mě hrozně bavilo psát za kluka (už víte, co očekávat v dalším díle RD :3 ) a tohle pro mě byla super zkušenost. Možná, že z toho udělám ještě kapitolovou povídku, ale to ukáže čas...
Takže já už vás nebudu zdržovat, pusťte se do čtení! :3


PS: Ten začátek zní možná trochu zvláštně, ale mě se to prostě nechtělo okecávat ˘^˘ ^^"
 
 

Reklama