Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Medojedky u Protinožců

Medojedky u Protinožců, 19. - 20./21. 9. 2014

11. října 2014 v 21:34 | Brook a Rox
Ahoj lidi! Tady je Rox. Jak říkala Brook, s neaktivitou je konec!
Oficiálně se zavazuju, že začnu přidávat druhou část Pravidel, uvažuju, že bych začala přidávat jednu fanfikci na Avengers a taky musím dokončit tenhle projekt, za který se omlouvám, hrozně to trvalo -.-". Brook mě do toho každý den kopala, ale vzhledem k tomu, že mé druhé jméno je lenoch obecný... Omlouvám se.
Nicméně, neskutečně jsem se zažrala do Písně Ledu a Ohně a nemůžu se dočkat, až si to stáhnu.
Což mě přivádí k dalšímu bodu: Budeme mít iPad! Háááá! *začně zběsila lítat po pokoji*
Vzhledem k tomu, že ho potřebujeme k výuce na nové škole (víc info bude v příštích zápiskách), tak se náš táta uvolil a včera je v Praze koupil. Yéééééy! ...ale dostanem je až k narozkám (který jsou jen tak mimoťapem za dva týdny!).
Takže, zatím si užijte zápisky a snad se vám to bude líbit.

Medojedky u Protinožců, 15. - 18. 9. 2014

18. září 2014 v 21:02 | Brook & Rox

Ahoj. Tady Brook a Rox. Dnes bychom vás chtěly seznámit s naším Velkým Plánem - za týden jedeme na týden do Číny a chtěly bychom si udělat takový, no… cestovatelský deník. Každý den se sem pokusíme přidávat fotky a postřehy z cesty, balení, pobytu atd., prostě takový typický deník.
Doufáme, že si to užijete!
Rox & Brook
PS: Důvod, proč je název tak podivný - ten název nám připadá hrozně roztomilý, a, upřímně, hrozně dlouho jsme ho chtěly použít ^^.
 
 

Reklama
Reklama