Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Info

Vánoční Srázek! (a tentokrát přijdete všichni, jasné?)

23. listopadu 2014 v 12:33 | Brook & Rox

Tuto zprávu jsme už několikrát oťukávaly, takže tady je - první oficiální zpráva o vánočním srázku ^^


Letní Srázeček Blogerů... (Možná?)

22. června 2014 v 14:00 | Brook a Rox
Ehm, ahoj lidi. Tenhle článek se nám bude možná psát trochu obtížně...
Jde prostě o to, že s některýma z vás se známe už víc jak rok a prostě nás napadlo... že bychom se s vámi chtěly potkat. Doufáme, že to nezní nějak úchylně, ale myslíme si, že jsme tady všichni spřízněný duše a že by stálo za to pokecat v reálu. Napadlo nás, že bychom mohly zajít do kina na Guardians of Galaxy, protože podle traileru to nebude taková normální Marvelovka a že by na to mohly jít i ti, které Marvel moc nezajímá, protože to vypadá i celkem vtipně ^^.
Takže tohle je jenom takový malý dotaz, jestli by jste o to stály, a i kdyby ne, prosím napište do komentářů, co si myslíte. Premiéra bude 31.7, takže bychom mohly jít tak nějak první dva týdny v srpnu...? Hlavně prosím napiště, co si o tom myslíte... ^^' Detaily bychom kdyžtak mohly dořešit na chatu, nebo přes e-mail, jenom potřebujeme vědět, jestli se vám do toho vůbec chce, jestli můžete přijít, a datum, které by vám vyhovovalo ^^. A taky které kino by vám víc vyhovovalo - Černý Most v Praze, Mladá Boleslav, nebo Hradec Králové.
My se loučíme!

Brook a Rox

Nový dess...? aneb šunty značky Evanger-Flamytail

23. května 2014 v 19:53 | Roxanne
Ahojky, lidičky. Pardon, že tak vynecháváme, ale mozek si jel na dovolenou. Jednou za rok mu to přece musíme dovolit! Ale teď se už (myslím) vrátil, takže už dokážu myslet a trochu i psát ^^'.
Ale zpátky k tématu - jak vidíte v názvu, pokusila jsem se vytvořit něco jako dess. Ani vám nebudu říkat, v jakém programu, všichni to stejně víte.
*všichni napodobíte Lokiho a aplikujete FacePalm*
Očekávám od vás tuto reakci. Ale nevadí! Jde o to, že bych se vás ráda zeptala, co si o tom myslíte. Nastavit, nenastavit... no... Prostě potřebuji odborný odhad.
Chápu, že se nemůžu měřit například s Xanyou, nebo dokonce s Marille, oproti vám je to moje naprosto hnusný šunt, ale mohli by jste sem třeba hodit reakci na to, co bych mohla předělat, vyhodit, jestli to nemám celé spálit -.-...


Jako vždycky naše oblíbené Death Note. Byl by to hřích proti zákonům Nového Světa, kdybych to neudělala! A tenhle obrázek je tak kawaii... ^w^
Tak, hodnoťte do komentářů a... ciao!

Welcome, welcome, welcome

31. března 2013 v 13:07 | Brook + Raven
Ahoj. Právě jsi zavítal na zbrusu nový blog dvou šílených puberťaček, jménem Raven a Brook. Někdo nás taky může znát pod pseudonymy Isenstar a Erisdar. Jsme dvojčata, a co má bejt?
Zde hodláme zveřejňovat naše povídky, většinou fanfikce na Percyho Jacksona a Eragona.
Jinak tady budou i nějaké ty vtipy, parodie, prostě pro zasmání a rozjasnění nudného, nudného, nudného dne.
O to se většinou budu starat já.
A já se budu starat o ty vážnější věci.
Děkujeme za pozornost!
Apollo sisters
 
 

Reklama