Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Že by YouTube kariéra...?

15. listopadu 2014 v 18:35 | Brook J. Evanger |  Die Lieder (Music)
Aloha, pozemšťané ˘^˘ (le Rox v pozadí: "Sto tabletů týdně, sto tabletů týdně, rozdáváme, rozdáváme sto tabletů týdně!")
Ehm, jak už vypovídá název, mám opět něco nového ve své imaginární brašničce (a není to tablet, jako má ten mrzák z Alzy -.-).


Brook má YouTube!!! Hááááááá!!!
To jste nikdo nečekal, co? XD Uh, pardon, to je jenom ten entusiasmus :D
No, prostě... řeknu to od začátku ^^

Jednoho krásného večera naši malou Brook napadlo kreslit. Vzala si iPad, otevřela jsem si Anime Wallpapers, našla si hezkou shojo a začala kreslit. Po chvilce malování se nade mnou objevil tajemný stín s houskou a skleničkou džusu v ruce.
Byla to Rox (le gasp). Chvilku se na mě dívala, pak odhodila pokrm i tekutinu a vrhla se na svůj nově updatovaný iPad (já jsem ho ještě updatovaný neměla -.-). S mírně ďábelským chichotem se postavila za mě a začala to, jak kreslím, natáčet. Já po ní vrhla nevinný pohled typu 'Co to děláš?' Ona na to (zase pohled): 'Uvidíš >D'
Když jsem domalovala outline, Rox mi to ukázala a (HÁÁÁÁÁLELŮJA!) zjistila jsem, že má na videu Time Lapse.
Ou eM eF Gíííí! Už dávno jsem hrozně toužila dělat videa, a Time Lapse je k tomu životně důležitý. Okamžitě jsem si taky aktualizovala iPad a začala natáčet u sebe.
Pak se ale objevil problém: jak to sakra přidat na YT? Vypadalo to beznadějně, takže jsem pár týdnů jenom kreslila. Pak jsem si ale koupila nový Redis pero a znovu mě to chytlo, protože mi to s tou tuší docela šlo (lež -.-). Založila jsem si channel a pár hodin proklínala to debilní zobrazení na tabletu, který je úplně jiný, než na normálním počítači.
Ale pak mě Múza přetáhla po hlavě baseballkou - šla jsem do Storu a stáhla si appku YouTube Capture. HÁÁÁLELUJA na druhou! Je to absolutně snadný, tak jsem tam hodila video, přidala hudbu (z výběru YT soundtracků, protože si za prvé) potřebuju udržet software víceméně čistej, a za druhé) nejdou mi tam přehrát písničky z PC T-T Z Macu by to možná šlo, ale takhle ne T-T) a... TA-DAA!

I když to není nic moc (kvalita je příšerná a to neustálé přibližování... asi jsem něco udělala blbě při uploadování ^^"), jsem na sebe docela hrdá :D Konečně jsem se vyloupla ze své skořápky snění a začala si je splňovat! Je ze mně žena činu! XD
No nic, už radši přestanu ^^ Pokud se mi podaří přidat video do článku (Windows 7, Windows 7, Windows 7...), doufám, že se vám bude líbit ://3


Jo! Podařilo se!
Pokud se vám tedy video líbí, dejte mi, prosím, odběr, like, koment, nebo něco takovýho ^^" Teprve začínám (tohle je druhá kresba shojo, kterou jsem kdy kreslila jen tak od ruky), takže na mě nebuďte moc přísný ^^" Děkuji!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 17. listopadu 2014 v 18:48 | Reagovat

Jéje, ty krelsíš nádherně :3 Myslím, že dám odběr :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama