Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Listopad 2014

Vánoční Srázek! (a tentokrát přijdete všichni, jasné?)

23. listopadu 2014 v 12:33 | Brook & Rox |  Info

Tuto zprávu jsme už několikrát oťukávaly, takže tady je - první oficiální zpráva o vánočním srázku ^^Že by YouTube kariéra...?

15. listopadu 2014 v 18:35 | Brook J. Evanger |  Die Lieder (Music)
Aloha, pozemšťané ˘^˘ (le Rox v pozadí: "Sto tabletů týdně, sto tabletů týdně, rozdáváme, rozdáváme sto tabletů týdně!")
Ehm, jak už vypovídá název, mám opět něco nového ve své imaginární brašničce (a není to tablet, jako má ten mrzák z Alzy -.-).

As a Team...? Část 1, 2/2

3. listopadu 2014 v 20:17 | Roxie
Druhá část ^w^

As a Team...? - Část 1, 1/2

3. listopadu 2014 v 20:15 | Rox & Brook
Ahoj lidí, to jsem zase já, Rox, a jak vidíte, hlásím se s další (mou první -.-") FanFikcí na Avengers! Na příběhu jsme s Brook pracovaly obě, ale kdo jako obvykle psal? Zase já :D.
Nicméně, o začátku jsem už myslím někde kecala... prostě nápad, že by se Loki objevil na základní škole jako učitel :D. No, a toto je, co z toho naše geniální mozky vytvořily. Mě to z nějakého důvodu neuvěřitelně nakoplo, takže už mám napsaných asi deset stránek ^w^.
Co se týče jmen... no, spisovatel si taky chce užít trochu srandy, ne? Pro ty, kteří nechápou - pro hlavní postavu jsem neměla čas vymýšlet jméno, tak jsem jí dala první jméno, které mě napadlo. A od toho se postupně začala odvíjet ta další jména... Holt když má někdo vymyslet dobrý jména a zrovna je uprostřed třetího dílu Game of Thrones -.-.
Doufám, že se bude líbit!
Roxie Foxie