Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Velká Informačka... heh

3. září 2014 v 16:33 | Brook |  Deníček...?

Aloha, lidi. Jak se máte? Mě je skvěle (důvod a) Xanya je zpět :D, důvod b) škola! S kým se to kamarádíte -.-), a rozhodla jsem se přidat tuhle informačku, protože je tu dost věcí, který potřebujeme oznámit.(Halestorm :3)

Informace číslo 1 - Neaktivita.
Moc se omlouvám (a Rox taky), že skoro celé prázdniny nepadla ani řádka, ale znáte to, volno, stěhování se z Německa, zařizování atd. Teď bych ale chtěla oznámit neaktivitu budoucí.
Už jsem nakousla, že se stěhujeme z Německa zpátky do Čech. Hurá! Bohužel, přijela jsem a zjistila, že všechny ty děcka z mý třídy se totálně zbláznili. Nechtějte vědět důvody. Prostě se zbláznili. Mám jakýsi lezavý pocit, že zase budu za šprta a tichý stín třídy. Vážně, já drbat a dávát opisovat úkoly (které jsem, mimochodem, rozhodnutá tentokrát odevzdávat je se strašidelnou přesností) nebudu. A učit se budu, ať si o mě budou říkat cokoliv. Rox souhlasí a má stejný názor ^^
Nicméně, budem se snažit zapadnout ^^" Snad to bude snadný...
No, ale... s tou neaktivitou; dva týdny teď nebudeme mít internet, protože se ještě všechno zařizuje, takže nebudeme mít čas obíhat blogy. Fjů...

Informace číslo 2 - Stěhování
Možná si říkáte, proč to pořád pitvám, ale tohle není o tom Německo -> Čechy. Bohužel něco většího.
V lednu se budeme stěhovat do Číny.
A je to venku.
Teď vážně. Je to pravda, pravda, a nic než pravda. Skoro dva roky budeme bydlet v Číně, městě Changchun, tisíc kilometrů od Pekingu, a co by dohodil kamenem od hranic s Mongolií, Ruskem a Severní Koreou. No potěš koště.
Navíc, rodiče si o tom zjistili pár podrobností - v zimě je příjemných dvacet až čtyřicet stupňů pod nulou. Furt tam fouká prach z pouště Gobi. Smog je tam takový, že mezi evropským kuřákem a Changchunským obyvatelem není rozdíl. Špína skoro všude. Voda z kohoutku není poživatelná. Nejbližší divoký les je na Sibiři. Jedí se tam žáby, hadi, psi, prostě všechno co běhá/létá a nemluví.
Navíc tam není Facebook, a jelikož Ask je poddruh Facu, nevím nevím. Případě se budeme dorozumívat pomocí Skypu.
Ale jinak, škola výborná (prosklená moderní budova, venkovní bazén*, golfové hřiště O.O)
No, takže to bude opravdu složité ^^ Samozřejmě, že mám strach, ale na druhou stranu se hrozně těším. Koneckonců, poznáme novou kulturu, uvidíme, jak se tam na východě (spíš severo-východě -.-) žije. A navíc, když už tam budem bydlet (asi tak na jeden a půl roku), řekli si rodiče, že se na prázdniny nebudeme vracet do Čech, ale že procestujeme Asii, Thajsko, Filipíny, Indonésie a... JAPAN! Jóóóó!
Ale to je vzdálená, nejistá budoucnost, takže je možné, že z toho ještě možná sejde, ale... mám hroznou radost!!! Hrozně bych chtěla Japonsko vidět. Už začínám šetřit, a pak nakoupím všechny postavičky svých oblíbených anime charakterů ^^ (už jsem si vyhlídla postavičku Lighta a Mella... >D)
No,tak snad ty prázdniny takhle vydjdou ^^ A, jen tak mimochodem... kdo chce suvenýrek ze Země Vycházejícího Slunce? To myslím vážně, klidně přivezu ^^ Udělejte si seznam :D

No... tak to je asi všechno, co jsem v téhle informačce chtěla říct. Já vím, že jsem říkala, že bude 'Velká', ale víc věcí nemám ^^

Aloha, čtenáři! :3
*V těch -40 nevím nevím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Xanya Xanya | Web | 3. září 2014 v 22:40 | Reagovat

Na tom,že jsem zpět není nic dobrého,ale i tak je to milé,děkuji...
Čína?!? Čína? Čína. Když jsem si to četla poprvé začla jsem brečet. Víš vůbec jakou dá práci rozbrečet mě? To fakt moc věcí nedokáže. Ale když se člověk dozví,že dvě z jeho asi tak šesti opravdových kamarádek odjíždí nějak kde není fb,pravděpodobně i ask,nebude se s ním moc setkat osobně a bude tam dva roky... To nepotěší.
Ach jo,pardon jestli zním hnusně,vím,že za to nemůžete,ale je to taky dost podpásovka.
Německo? Ok. Etoo,Chorvatsko? Jop. Ale Čína?! To je... Prostě překvapení. Popravdě mi poklesla čelist když jsem to četla poprvé.
Ale jsem ráda za váš výlet do Japonska,můžu jen tiše závidět. Japonsko je jeden z mích nějvětších snů a podle ceny letenek si ho nesplním dřív než za dvanáct let. Ach jo.
Takže půl roku ještě budete v Čechách? Tak to,abych si začla pořádně vážit vaší přítomnosti... Sakra,já zase brečím... Jak to vaše rodiče napadlo,že tam odjedete,co to je za nápady,toto? Já to nemyslím zle,ale to víte,egoista opět myslí jen na sebe... Já se fakt nikdy nezměním.
Dva roky. Dva roky?! Já jsem byla trochu na nervy i když jste byli jen na táboře jak to mám jako přežít? Stejně to skončí tak,že tam zůstanete na trvalo a najdete si nějaký lepší kámoše v čínský škole... Damn it. :C
Stejně pořád doufám,že je to ve skutečnosti vtip,ale asi spíš ne...
No,doufám,že si to aspoň užijete,taky to tam snad někdy poznám,uvidíme,dyštak vykradu banku a budu mít na letenky... Jde se plánovat.
To jste asi nečekali,že to někoho takhle sebere,co? Hh,ráda překvapuju lidi.
Pardon jestli jsem vás nějak rozesmutnila,nebylo to v plánu,jen se tak nějak snažím vyjádřit své myšlenkové pochody.
Tak snad si to tak užijete,já si jdu poplakat do kouta(dost sebelitování). Q.Q
Nedostatek smajlíků? Hell yes.

2 Lea Lea | 4. září 2014 v 18:27 | Reagovat

Čína? AYFKM? D: Tak daleko.. néé D: Zní to tak strašidelně.. já radši vždy skejsnu v Čechách, než jet tak daleko. Moc vám nezávidím D:
Nevím co napsat.. jemi to tak... líto ._. nevím proč. (vím :D) Je to hrozná škoda! nebo.. nechápu vaše rodiče O-O Díkybohu, že můj táta je jen v pozadí politickém hnutí ANO a kandiduje na starostu xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama