Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Září 2014

Medojedky u Protinožců, 15. - 18. 9. 2014

18. září 2014 v 21:02 | Brook & Rox |  Medojedky u Protinožců

Ahoj. Tady Brook a Rox. Dnes bychom vás chtěly seznámit s naším Velkým Plánem - za týden jedeme na týden do Číny a chtěly bychom si udělat takový, no… cestovatelský deník. Každý den se sem pokusíme přidávat fotky a postřehy z cesty, balení, pobytu atd., prostě takový typický deník.
Doufáme, že si to užijete!
Rox & Brook
PS: Důvod, proč je název tak podivný - ten název nám připadá hrozně roztomilý, a, upřímně, hrozně dlouho jsme ho chtěly použít ^^.

Ehm... Broočina mírně sadistická nálada ^^

11. září 2014 v 19:42 | Brook J. Evanger
Aloha, people! Jak se máte? Já se teďka trochu klepu, protože jsem dočetla knížku Jezdci Časem (ke konci to bylo děsivě děsivý a děsivej nervák O.O Ty mutanti byli fakt hnusný...).
K tomuhle... heh, to se tak děje, když jste najednou hrozně naštvaný, bojíte se a posloucháte Pendulum ^^
Je to kapičku... psychotický, ale přísahám, že tohle byl jenom pokus o vydání energie. Pokráčko asi nebude (počítá se jako pokráčko, že už jsem k tomu napsala dvě pokračovací stránky? ◕.◕), takže to asi nechám bejt to teda nenechám hahahahá! a nechám creepy a psychotický věci Xan ^^
Ještě se k tomu rozepíšu; pro ty, kdo mě neznají, tohle není můj normální styl psaní. Vážně, já jsem holka, která se bojí u klipu Bad od Davida Guetty (ale ty tancující zombíci jsou děsivý O.O T-T), ale tady mi jenom po pár měsících zase jednou ruplo v bedně. Taky se tady projevuje má menší slabost pro sériové vrahy (Beyonde, háááá...) a následky momentálního rupnutí v bedně - tedy maximální sadismus spojený s mojí ne moc dobrou znalostí anatomie (teda, ta ne moc dobrá - každý pondělí, úterý a středu zírám na Sběratele Kostí, takže jsem si jí možná trochu vylepšila ^^)
No... tak já už budu končit,protože máme ještě úkol z češtiny a já blbec na něj zapoměla X)
Českému Spisovnému Jazyku Nazdar!
ZDAR!
Pohov.
Brook J. Evanger

Velká Informačka... heh

3. září 2014 v 16:33 | Brook |  Deníček...?

Aloha, lidi. Jak se máte? Mě je skvěle (důvod a) Xanya je zpět :D, důvod b) škola! S kým se to kamarádíte -.-), a rozhodla jsem se přidat tuhle informačku, protože je tu dost věcí, který potřebujeme oznámit.