Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Na Slovíčko se Záporáky - Díl 1.

4. srpna 2014 v 20:58 | Brook J. Evanger
Ahoj ahoj! Promiňte, že už dlouho nebyl žádný článek, ale jsou prázdniny, my většinou nemáme wifi a snaha taky nic moc -.- Ale přece jenom mě tuhle minulý týden pobadl záchvat tvořivosti a zpáchala jsem tohle zvěrstvo >D
Původně to začalo, když jsme s Rox vyklízely myčku a mě zničehonic napadla hláška 'DICKU!!! PANEBOŽE!!! DICKU!!!' a nakonec jsem z toho s trochou pomoci upletla TOHLE. Mno.
Tak si to užijte XD Já už musím letět...

Brook

PS: Na zprávě o srázku, o kterou mě požádala Lea, už se pracuje ^^(ta písnička je prostě legendární XD)

"… L'Oréal Paris! Protože vy za to stojíte!"

Reklama konečně končí a na obrazovce vyskočí obrovský nápis:

Na Slovíčko se Záporáky!

Hostováno slečnou Brook Evangerovou

(Následuje krátký shot z minulých epizod doprovázený veselou hudbou. Je vidět Voldemort, Galbatorix, Yuno Gasai a spousta dalších lidí, povětšinou rozesmátí.)

Elegantní ženský hlas bez těla: "Protože všichni jim chceme porozumět!"

(Tím opening končí a objeví se záběr na studio. Na scénu za notných ovací diváků vkročí moderátorka Brook. Mává, usmívá se a vysílá do hlediště vzdušné polibky)

Brook: (děsně happy) "Ahoj, ahoj! Zdravím vás všechny jak ve studiu, tak diváky u televizních obrazovek! Věřím, že se všichni máte výborně! Já také, protože pro dnešní díl se nám podařilo
ukořistit skutečnou hvězdu ve svém oboru! Chcete vědět, kdo to je?"

Diváci: "ANÓÓÓ!"

Brook: (přejde ke dveřím, za kterých vždy vycházejí hosté) "Takže mě nechte přivítat mého přítele…"
(nechá diváky se chvilku natahovat)

Brook: "… Lokiho Laufeysona!"

(za ohlušujícího řevu diváků otevře rychlým pohybem dveře, za kterých vyjde výše zmíněný Loki. Diváci (povětšinou ženská část) řvou a ječí, zatímco Loki se usmívá a vyhřívá se v záři reflektorů.)

(Diváci po chvíli začnou skandovat jeho jméno. Loki září a povzbuzuje je posunky, aby nepřestávali. Dav je rozčilením bez sebe, faninky skáčou dolů, ale jsou zaraženy neviditelným silovým polem kolem stage.)

Brook: (mezitím zavřela dveře a teď přejde k bohovi zlomyslnosti, a rukou uklidní diváky. Když se dav uklidní, pohlédne rozzářeným obličejem na Lokiho) "Takže, Loki- Můžu ti říkat křestním?"

Loki: (usměje se a s hranou lhostejností primadony odpoví) "Samozřejmě. Ty jsi tedy, Brook, že?"

Brook: "Jop. Teď, když jsme si řekli jména, co kdybychom se posadili?"

(máchne rukou k malému sezení uprostřed studia, dvě malá roztomilá křesílka a jedna větší pohovka. Loki pokrčí rameny a oba si jdou sednout.)

Brook: (usměje se a začne interview) "Jak už jsem řekla na začátku, ty jsi jeden z nejlepších záporáků tohoto vesmíru. Jak to hodnotíš ty?"

Loki: (pokrčí rameny) "Já sám osobně bych to tak nenazval. Zkrátka dělám to, co dělám, a dělám to dobře. Když si to vezmete, jsem jediný záporák, kterému jeho plán kdy vyšel."

Brook: "Myslíš to, jak jsi předstíral, že jsi mrtvý a mezitím ukradl trůn? Ano, to bylo skutečně neuvěřitelné."

Loki: (zachechtá se) "Já mám naštěstí výhodu, že můj nevlastní bratr je tak debilní, že si nedokáže domyslet, že když už jsem fingoval smrt jednou, nedokážu to podruhé."

Brook: (vyzývavě) "Jen abys ho nepodcenil. Ještě nás čeká pokračování."

Loki: (mávne rukou) "Toho bych se nebál."

Brook: "Tak to jsme si jen tak řekli, kdo jsi. Teď o tvém osobním životě-" (podívá se do papírů, které má na klíně) "-mám tady pár dotazů od diváků, které toto téma velmi zajímá."

Loki: (mírně vyděšený výraz) "Tak do toho."

Brook: (čte z papíru) "Co si vlastně myslíš o Avengers?"

Loki: (usměje se a mrkne do kamery) "Díky, smrtelníku, za možnost se vyjádřit!" (zhluboka se nadechne a chvilku sestavuje vnitřní odpověď) "Avengers jsou jako… šváby. Ne, řekl bych to jinak, jsou jako… ty létající malé věci, které vám sají krev a když je plácnete, stejně nezemřou, jak se jenom…"

Brook: (nevesele) "Hovada?"

Loki: (rozzáří se mu obličej a ukáže na Brook) "Přesně! Děkuji. Avengers jsou jako hovada. Jedno vás nerozruší, to byste ještě přežili, ale oni jsou jako roj. Neměl jsem šanci, byli v přesile. A pak kdo je tady zbabělec! Jednoho po druhém bych je rozmáčknul, ale spolu… ne."

Brook: (oddychne si) "Tak jo, to máme tuhle otázku. Další na seznamu je-" (vykulí oči a potom udělá bolestnou grimasu, ale jenom na chviličku, pak se zase dá do kupy) "- Máš v plánu se někdy usadit a založit rodinu?"

Loki: (ani nemrkne) "Ne."
(polovina studia zaúpí)

Brook: (zahledí se na papír a zbledne) "Něhehe… (pozn. Autora: Tohle je můj citoslovce pro trapnou situaci, jasný?) 'Přiznej se! Cos měl s Thorem?'"

Loki: (pořád klidný) "Problémové dětství?"

Brook: (červená se, ale pořád pokračuje) "Líbí se ti Natálie Romanoffová?"

Loki: (poker face) "Ani trochu. Je to smrtelnice a navíc Ruska."

Brook: (zase čte) "A co Clint Barton?"

Loki: "Bez komentáře."

Brook: (rudá jak rak) "Co bys dělal, kdybys přišel domů, našel tam cestičku z okvětních plátků růží, která by vedla do ložnice, a tam, v posteli, tvůj bratr?"

Loki: (zamyslí se) "Asi bych se divil, jak se tam dostal. A pak ho samozřejmě nakopal a vyhodil. I když, tohle už se jednou stalo, když se opil a spletl si můj pokoj se Sifiným. Vyhodil jsem ho z balkonu. Přežil to." (pokrčí rameny)

(ze zákulisí):

Thor: "Ale bolelo to jako prase!"

Brook: (přečte další kartičku a znovu udělá grimasu) "Co si myslíš o Thorki?"

Loki: (zmateně) "A to je co?"

Brook: (vytáhne zpoza křesílka tablet a rudá jako rajské jablíčko si sedá na pohovku vedle Lokiho) "Tady to máš…"
(oba chvíli v tichém zděšení zírají na tablet)

Loki: (odkašle si a nenápadně vytáhne dýku) "Dejte mi minutu, dojdu si něco zařídit." (s tím se zvedne a odejde ze studia)

O deset minut později

(Loki se vrací se zářivým úsměvem a polovinu obličeje má postříkanou krví, která ještě ani nestačila zaschnout. Nevypadá, že je jeho)

Loki: (vesele) "Ještě nějaké dotazy, které by mi dovolovali masakrovat nevinné Mitgardské puberťáky?" (vyndá z kapsy kapesník a očistí si tvář)

Brook: (zděšeně) "Snad už ne…" (rychle si přečte další otázku, zatímco jí po krku putuje čůrek potu) "Co si myslíš sám o sobě? Tím je myšleno, aby ses sám zhodnotil."

(ze zákulisí):

Thor: "Já ho hodnotím čtyřmi slovy - vůl a hysterická primadona!"

Loki: (pořádně se uvelebí a věnuje studiu samolibý úsměv, z něhož půl studia omdlí) "Hm… A tím myslíš psychicky, nebo fyzicky?"

Brook: (prostuduje otázku) "Asi oboje."

Loki: (ještě samolibější a marnivější úsměv) "No… tak kde bych měl začít? Zřejmě u tváře… Sečteno a podtrženo je můj obličej nádherný." (marnivý mód aktivován) "Musím se přiznat, že je ze mě polovina Mitgardu a Asgardu na větvi, a to nezmiňuji ani svojí postavu, překrásné modré oči a, samozřejmě, moje vlasy." (pro jistotu si je prohrábne. Polovina studia společně s moderátorkou začne bezděčně slintat) "Nejsem úžasný? Mám humor, úroveň a moc! Jsem zkrátka, jak vy smrtelníci říkáte, boží."

(Ze zákulisí):

Thor: "Nejsi!"

Brook: (otře si slinu) (zasněný tón) "To máš pravdu." (rychle si otřepe a znovu se usměje) "Podíváme se na další otázky!"

Loki: "Do toho."

Brook: (čte) "Co si myslíš o tom, že Thor bude v příštím díle pravděpodobně žena?"

Loki: (pokrčí rameny a hajzlíkovsky se usměje) "Já na to jenom čekal. Upřímně, velmi se to k němu hodí. Vždycky jsem věděl, že je na té druhé straně-"

(ze zákulisí vyletí Mjolnir. Loki se jenom sehne a kladivo dostane kameramana.
Obrazovka zčerná)

Kameraman 2: "DICKU!!! PANEBOŽE!!! DICKU!!! ŽIJEŠ?!!!"

Kostymérka: (hystericky) "Zavolejte někdo 911!"

Brook: (snaží se přeřvat halas) "DEJTE TAM REKLAMU!!!"

Loki: "POMOC!!! Zabil člověka! Je to maniak!"

Thor: "NA TÉ DRUHÉ STRANĚ?!! TEĎ CHCÍPNEŠ, TY MALÁ-"

(najednou všechno ztichne a ozve se jenom)

Elegantní ženský hlas bez těla, který jsme slyšeli na začátku: "Vrátíme se k vám po malé přestávce! Zůstaňte s námi!"

No, toť asi vše XD Do komentářů mi napište, s kým bude další Interview! Ciao! (a bacha na poznámky o Thorově orientaci!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Gray Simona Gray | Web | 6. srpna 2014 v 12:31 | Reagovat

Poznáš Crowleyho zo Supernatural...? S ním by sa mi páčilo interwiev :D Alebo s Luciferom :D
Mimochodom, tento článok bol skutočne dobrý nápad, veľmi som sa zabavila :D

2 Marille Marille | Web | 6. srpna 2014 v 20:01 | Reagovat

Původně jsem podle svého zvyku chtěla vypsat všechno, co mě rozesmálo, ale vážně se mi nechce kopírovat celý rozhovor xD A že bych ho kopírovat celý musela, protože jsem se řehtala jako idiot od začátku do konce :D "DICKU!!! PANEBOŽE!!! DICKU!!!" xDDD Z Thora se nám stal vrah :D Jak tak koukám, z Lokiho bůh skromnosti očividně fakt nebude :D
Tohle bylo vážně boží! Naprosto a bez debat (a nejenom díky tomu, že Loki je boží :D) Tenhle scénářový styl se mi líbí ^.^ Už aby byl další díl :D Takhle mě bránice už dlouho nebolela :D
S kým dál...? Toť otázka :D Napadl mě náš nesmrtelný milovník kaktusů Doji xD Ale to je hodně klasický, tak co třeba Luke Castelan z Percana? Nebo Voldemort, když už jsi ho v openingu zmínila :D

3 Xanya Xanya | Web | 7. srpna 2014 v 12:49 | Reagovat

Jů,Loki! Skvělý výběr,ten chlap(škrtnuto) bůh je fakt úžasnej. ^^
Hmm,všimli jste si někdy mého typického stylu psaní komentů? Jako první napíšu co mě pobavilo,kecám o blbostech,kopíruju hlášky a nakonec celkové shrnutí. Tak jo,přestat kecat o sobě. Splněno.
Jako obvykle je to naprosto úžasné,hlavně ten konec. Je to maniak! Z tohohle jsem chytla výtlem,vím,že to říkám u všeho,ale je to pravda pravdoucí!
Tentokrat se mi zdál vtipnej i Thor což je celkem neobvyklý. A Brook jako moderátorka je taky super,klidně bys to mohla dělat jako budoucí povolání. x)
Škoda,že takovej pořad neexistuje doopravdy,protože je to naprosto úžasnej nápad. ^^ Doufám,že si s dalším dílem pohneš! Miluju formu scénáře. :3
Mimochodem kdo bude další? Tipuju Lighta. ^^ Hmm,jak jsi na začátku zmiňovala Yuno,fakt bys ji tam mohla zapojit a i toho Voldyho. No jo,záporáci jsou prostě epičtí. *.*
Chce to víc lidí z anime. x3 Jak zmiňovala Marillka,tak třeba Dojiho(potřebuju něco šílenýho) nebo Lighta nebo ještě nějakýho týpka z anime,ale už si nepamatuju co všechno jsi viděla takže tak. ^^ Jo nebo někoho z Deadman Wonderland!
Hrozně se těším na další,koukej to rychle sepsat,protože už nemám co číst a psát se mi nechce,ale sepiš to i tak. No jo,už mlčím,určitě to zase nebude dávat smysl. O.o xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama