Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Srpen 2014

The TMI Tag

22. srpna 2014 v 12:30 | Roxanne |  Kecání, Zábava...
Ahojky ^^! Jak je vidět, Xan mě nominovala do TMI tagu, další věci, díky které můžete z blogerů tahat informace, které by normálně neřekli ^^.
A... no, omlouváme se za neaktivitu, ale chápejte, žádná wifina, rodinná dovolená, lenost... Prostě život blogera o prázdninách :D.
Uch, tohle stejně nedává smysl... nu nic, já mizím!

RoxyGoodbye, Reality!

10. srpna 2014 v 16:13 | Rox a Brook

Goodbye, Reality!

By Rox
Popis: Meladora Runningwind, jedna z nejváženějšícj a nejmocnějších čarodějek své země, se nedopatřením při svém výzkumu magických bran ocitne na naprosto jiné planetě - zvláštní planetě bez magie, zvanou Země. Bez žádných nadějí na návrat se Meladora pod pseudonymem Sascha začlení do společnosti jako normální učitelka tělocviku.
To ovšem až do dne, kdy ve vizi spatří bratra, který jí řekne, že má šanci na návrat.
Žánr: Fantasy, humor
Komentáře autorky: Tahle povídka mě na začátku hrozně bavila, ale teď jsem se na ní celkem vybodla. Myslím, že bych jí v budoucnu mohla zase začít psát, ale teď... no, moc se mi nechce.
Stav:Pozastavená
K přečtení zde


Plán Na Chod Správné Rodiny, krycí jméno Návod

9. srpna 2014 v 11:28 | Rox & Brook

Plán Na Chod Správné Rodiny


(Banner od firmy Xanya s.r.o.)

Fanfikce na: Beyblade
Popis: Ikaru Mecha má vše co potřebuje. Milujícího, i když trochu odtažitého otce, který šéfuje ďábelské organizaci, nejlepší kamarádku až za hrob, smečku kluků, které může rozkazovat a vlastní lišku polární. Tuto křehkou rovnováhu však naruší příchod Dixie Mercedes Shirashiové, dávné lásky jejího otce. Najednou se Ikaru musí vypořádat s nezájmem jejího otce, otrávenými kamarády a především psychicky vyšinutého expřítele Dixie, který je pevně rozhodnutý ji zabít.

Žánr: Komedie, sem tam menší drama, oddechovka
Komentáře autorek: No... Taková typická kravina, co se může vylíhnout jen v mém mozku. Heh. Tahle povídka je dost odfláknutá, vinu na tom mám samosenou já a... prostě mám na víc. Ale jinak je ziemlich fajn.
Stav:Dopsaná

K přečtení: zde

Písnička:Heiress

9. srpna 2014 v 11:27 | Rox & Brook

Heiress

By Brook
Fanfikce na: Death Note
Popis:
(OBSAHUJE SPOILERY PRO ORIGINÁLNÍ DEATH NOTE)
Píše se rok 2031, skoro osmnáct let od doby, kdy byl Kira aka Light Yagami zabit. Svět lidí žije v míru, hlídaný rukou Neara, nejznámějšího a nejžádanějšího detektiva světa. I svět Smrtonošů se pomalu začíná probouzet ze své tisícileté apatie. Možná za to můžou čtyři nový přírůstci, nebo jenom to, že Král Shinigami už začíná být unavený ze svého vládnutí...
Ruesaki Matsuda je třináctiletá dcera detektiva Touty Matsudy a Sayu Matsudy (za mlada Yagami). Jakožto neteř velkého vraha a dcera detektiva, který případ Kira vyšetřoval, není moc oblíbená a většinou se stává pouze terčem cílené ignorace. Vůbec jí to ovšem nevadí a svůj život zaměřila pouze na studia a případy. Má mozek svého strýce a proto není moc velká věda to, že od něj dostala jeho Zápisník Smrti...
... a hra na kočku a na myš se znova rozbíhá. Tentokrát to ovšem není pouze Kira vs. L. Je to Shinigami Kira a Mello, dva lidé Ruesaki a Nikko vs. detektivové Near a Orpheus a Shinigami L a BB.

Žánr: Volná Fanfikce/pokračování anime Death Note, detektivní, mysteriózní, díky Shinigami i trochu fantasy
Komentáře autorky:
Konečně povídka, kterou jsem rozhodnutá dotáhnout do konce! ^^ Jelikož chovám k Death Note hlubokou lásku, jakožto své druhé anime (a zatím nejlepší, co jsem viděla), rozhodla jsem se to "poctít"svojí fanfikcí. Rue jsem vymyslela sice jaksi za pochodu, ale myslím, že teď jsem s její personalitou spokojená. Mám pocit, že s geniálními plány budu trochu na křížku, ale snad to dám ^^
K přečtení zde
Stav:Rozepsaná


Kempování aneb Ztraceni

9. srpna 2014 v 11:27 | Rox & Brook

Kempování aneb Ztraceni

By Brook and Rox

Fanfikce na: Beyblade
Popis:
Elitní bladeři Temné Nebuly vytočili jejich šéfa natolik, že je doslova vykopnul z baráku a poslal je kempovat.
Co se ale stane, když se tahle zlem a radioaktivitou nasáklá skupinka dostane do problémů?

Žánr: Humor, komedie, mezilidské vztahy v DN s.r.o.
Komentáře autorek:
První BB FanFikce. Celkově je to děsná hlína to psát a pomstít se tak nechtěným, nebo nenáviděným postavám. Navíc, kde jinde může Ryugu málem sežrat medvěd?
K přečtení: zde


PNChSR - Epilog (Pravidlo č. 0, Naučte se spát přes den a totálně vynechte česnek ze svého jídelníčku)

9. srpna 2014 v 11:26 | Roxanne Flamytail |  Návod
Tak jo. Na tohle jsem se těšila už setsakra dlouho. JSME NA KONCI!
Páni, když se na to tak koukám, je to vlastně první povídka, kterou jsem dokončila. (Ano, vím, že má jen sedm kapitol, ale i to je na mě dobrý!) Kempování nepočítám, to bylo spolu se ségrou, takže jsme se do toho kopaly navzájem :D.
Ale stejně, i když tuhle povídku moc nemusím, stejně je mi líto to ukončit. Vzalo mi to třičtvrtě roku života! Ne, dělám si srandu, bylo to fajn ^w^. Občasné záseky byly, záchvaty psaní taky a... proč to sakra zní tak melodramaticky?
Nicméně, chtěla bych vám všem, co jste tuhle povídku četli moc poděkovat, že jste komentovaly a že jste mi dávaly tu... 'vzpruhu', když to takhle řeknu :D.
Velké dík patří taky Brook, která mě nakopávala a řvala na mě, když se mi nechtělo psát. Prostě taková ta 'sesterská pomoc' ^w^.
Největší dík ovšem patří Xan, která mi dovolila použít Dix a povolila mi poslat jí pár posledních dílů. Hrozně moc ti děkuju za podporu, tahle povídka je vlastně celá pro tebe a pro Dix, protože máte ten nejlepší vztah mezi postavou a spisovatelem, který jsem kdy viděla ^w^.
(pozn. Tohle zní SETSAKRA melodramaticky... neberte to moc vážně, je to hrozně trapný...)
No, čtení zdar!
Vaše Rox


Na Slovíčko se Záporáky - Díl 1.

4. srpna 2014 v 20:58 | Brook J. Evanger
Ahoj ahoj! Promiňte, že už dlouho nebyl žádný článek, ale jsou prázdniny, my většinou nemáme wifi a snaha taky nic moc -.- Ale přece jenom mě tuhle minulý týden pobadl záchvat tvořivosti a zpáchala jsem tohle zvěrstvo >D
Původně to začalo, když jsme s Rox vyklízely myčku a mě zničehonic napadla hláška 'DICKU!!! PANEBOŽE!!! DICKU!!!' a nakonec jsem z toho s trochou pomoci upletla TOHLE. Mno.
Tak si to užijte XD Já už musím letět...

Brook

PS: Na zprávě o srázku, o kterou mě požádala Lea, už se pracuje ^^