Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Heiress - Část 5. 3/3

5. června 2014 v 19:29 | Brook |  Heiress
Ahojky, lidičky! ^^ Jak se máte? Já celkem fajn...
Rozhodla jsem se pro naprosto spontání přidání kapitoly ^^ Snad vám to na pár dnů bude stačit... šestku ještě nemám tak docela opravenou, takže si asi týden počkáte ^^"
Ale zase super zpráva je, že sedmička je totálně a absolutně super :D Jeden z těch silnějších dílů, bych tak řekla ^^ Šestka je teda pořádná lemra, to můžu potvrdit hned teď, ale sedmička... magnifique!
Tady se nám už trochu ukazují Near a Orpheus... ale jenom tak na mrknutí ;D
A nejdůležitější...
KONEČNĚ TAM MÁM OČI, HURÁÁÁ!
Slavnostně oznamuji, že soutěž o postavu vyhrála... Xanya! Gratuluji, slečno Kishatu, tady je zlatý pohár a zarámovaný diplom!
Náš ústřední blbec se tedy jmenuje Nikko Fujita. Trochu jsem ho postaršila, nevadí, Xany? :3 Teď mu je patnáct (nic moc změna, ale je to důležitý)...
Tady tedy přináším další kapitolu - moc díky že to čtete a ádios!

Brookie

PS: Leo, je mi líto, že jsi nevyhrála, ale mám pro tebe odškodnění! Jestli chceš, můžeš si napsat (do komentů nabo na e-mail) o nějakou drobnou postavu, třeba Shinigami (nebo člověk, jak chceš ^^) a já ti jí tam přidám. Dobře?
28. 11. 2031, Středa
02:35 Místního Času
USA, LA, Ústředí SPN

"Děkuji."
"To byl ale monolog," oznámil do všeobecného ticha svým obvyklým suchým hlasem Mello. "Rád se poslouchá, to je jistý."
Šlehl jsem po něm pohledem. "Běž zobat čokoládu a nech nás pracovat."
Mihael napůl z legrace zafňukal a odletěl-odploužil se na trám k nízkému stropu.
"Půjdu zpátky k mamince!" zahrozil a luskl na mně, abych mu podal další tabulku čokolády. Hodil jsem ji po něm (a doufal, že ji nechytí) a on ji obratně chytil do nepřirozeně dlouhých prstů. "Marná snaha, kámo. Moje reflexy neznají mezí."
"Nech toho, Shinigami," vložil se do toho Near.
Mihael zakroutil očima. "Pro tvoji informaci mám jméno. Ale nedopídil ses už k tomu sám, big-headed twit? Takže mě přestaň štvát, nebo nebudu tvůj kamarád, a to bys nechtěl vidět."
"Ale jistě, Mihaeli," řekl netečně detektiv a obrátil se zase k teď již černé obrazovce.
"Výborně, Nate," prskl Mello. "Nezapomeň, že teď mám Oči. Škrtnutí pera a padáš k zemi. A teď mně nechte; jdu lovit holuby."
"Mám ti vyřídit, že jsi odvedl skvělou práci," řekl Near, aniž by se na něj otočil.
"Slyšel jsem. Dík," odpověděl podrážděně blonďatý Shinigami. "Odcházím si hrát na chrliče; nazdar."
"Ty ale jako chrlič nevypadáš," řekl L.
"Panebože, jsem tady obklopenej suchamara," zamumlal Mihael. "Seberte mi humor, a co ze mě zbude? Malej uzlíček lítosti a deprese. Fakt díky, lidi. Máte to u mě." S tím proletěl střechou.
"Jsem jediný, kdo se ptá sám sebe, co tady vlastně dělá?" zeptal jsem se.
"Předával zprávu," odpověděl mi L.
"No ano, ale co tady dělá teď? Vzkaz došel, už tady nepotřebuje zůstat," vysvětlil jsem Shinigamimu.
"Netuším."

29. 11. 2031, Čtvrtek
16:15 Místního Času
Japonsko, Soukromá Nižší Škola Eishu

"Tak jo, končíme děcka!" zvolal učitel a utnul tak debatu mezi Taruem a Ryutem, které jsem se zájmem naslouchala. "Už jsme přetáhli o deset minut!"
"Do prdele, ujede mi autobus!" uvědomil si Ryuto, seskočil ze stupínku a rozeběhl se ke dveřím. "Ségra bude děsně naštvaná!"
Spolu s hloučkem jsem se zahihňala. Light vedle mě si založil ruce na prsou.
"Ts."
Protočila jsem oči v sloup a začala se sbírat ze schodů. Ostatní děti z debatního kroužku se už taky chystali odejít.
"Zítra bych si s vámi chtěl popovídat o možnosti, že by jsme se zúčastnili soutěže mezi školami, tak na to nezapomeňte a zeptejte se rodičů, jestli by vám to dovolili!" varoval nás ještě profesor.
"Samozřejmě!" odpověděla jsem a vyběhla po schodech nahoru ke dveřím.
"Tak co budeš dělat teď?" zeptal se mě Light, když jsme vyšli ven.
"Jak jako, co budu dělat?" nerozuměla jsem a zamířila ke schodišti.
"No, pokud ti to nedochází, včera jsi poslala vzkaz Nearovi," protočil Light oči. "Takže se tě tedy ptám; co budeš dělat?"
"Počkám, až mi odpoví," odpověděla jsem mu jednoduše a poskakovala po schodech.
"Ty si myslíš, že se nechá vyprovokovat k reakci?" zeptal se s údivem Light. "Koneckonců… je to Near. Ten týpek má víc trpělivosti než… no, vezmi si toho nejtrpělivějšího člověka, kterýho znáš, vynásob to… tisícem a dostaneš zhruba třetinku Nearovi trpělivosti."
"Já se vsázím, že odpoví ještě dneska," odpověděla jsem mu a přešla prvním patrem. "Koneckonců, mám celý svět jako rukojmí. To nepřekousne ani Near."
"Jak myslíš," řekl Light a pokrčil rameny. "Ale nezapomeň, že máš tři dny. Dnes to určitě nebude."
Přemýšlela jsem o tom, co řekl. Jo, měl pravdu; Near byl až nepřirozeně trpělivý. "Ale odpoví mi. O to se se mnou nemůžeš hádat ani ty."
"Souhlas."
"Souhlas s čím?"
"Že se s tebou nebudu hádat."
Vyšli jsme do druhého patra a zamířili k uličce prváků.
"Lighte, nemohl bys trochu zvolnit?" zeptala jsem se naštvaně po chvilce. "Ne všichni mají tak dlouhý nohy, a my, ti krátkonozí, mají trochu problém udržení kroku s-"
Zatočila jsem za roh - a vrazila do někoho tak prudce, až jsem spadla na zem.
"Hej, v pohodě?" ozval se ze shora starostlivý hlas.
Zvedla jsem hlavu, abych věděla, kdo mě srazil na zem, a zjistila jsem, že hledím do fialově modrých očí Nikka Fujity, nejoblíbenějšího kluka na škole.
"Ano, díky," zamumlala jsem a přijala jeho ruku. "Co tady vlastně děláš, takhle pozdě? Škola skončila už skoro před hodinou."
Sehla jsem se a začala sbírat svoje věci. Jelikož poslední hodinu jsme měli hned vedle auly, nenamáhala jsem se chodit nahoru, abych si uložila věci. Teď leželi výše zmíněné věci po celé chodbě, následek mého prudkého nárazu do Nikka.
"No… já jsem tě vlastně hledal…" řekl a shýbl se, aby mi pomohl se sbíráním věcí.
"Mě? A proč?" divila jsem se. Proč by mě hledal třeťák, a ještě ke všemu takovej… no jo, porážka vlastní hrdosti, hezoun? Co já vím, tak nad ním slintá většina ženské poloviny naší školy, a šuškalo se, že jeho úsměv dokázal vzkřísit mrtvý štěňátko. Navíc, jak už jsem řekla, byl to nejoblíbenější kluk na celý škole, tak co by po mě mohl chtít?
"Já…" začal Nikko, a pak se zadrhnul. Místo toho sebral jednu z mých dalších knížek a podal mi jí. "Napadlo mě… jestli bys… někdy nechtěla někam zajít, nebo tak něco."
Zarazila jsem se s rukou nad sešitem a s vykulenýma očima se na něj podívala. Cože? Nikko Fujita mě zve na rande?
"Ne, ne, nenenene, ne!" ječel hystericky najednou rudý Light vedle mě. "Odpověz ne! Okamžitě řekni ne!"
"Nech toho, nebo dostaneš infarkt," okřikla jsem ho bezmyšlenkovitě.
"Ou, tak promiň," omluvil se začervenalý Nikko v domnění, že mluvím na něj.
"Ne, to ne, já nemluvila na tebe," snažila jsem se z toho vybruslit. "To jenom… jenom jsem si na něco vzpomněla." Usmála jsem se na něj a doufala, že nebudu znít jako retard.
"Jasně," odpověděl mi stále trochu zmatený Nikko, ale taky se usmál, takže to snad bylo v suchu. Podal mi zbytek knížek. "Takže… bys někdy chtěla si, vyjít někam…?"
Už už jsem se chystala říct 'ne', ale pak mě napadlo, že by to nebyl zas až tak špatný nápad.
"Určitě," usmála jsem se a přijala od něj poslední učebnici.
Nikko se usmál zpátky. "Tak fajn! Kdy by se ti to hodilo? Zítra, nebo-"
"A co takhle rovnou dneska? Teda, jestli proti tomu nic nemáš," dodala jsem rychle, když jsem v jeho tváři postřehla zaváhání, které v zápětí vystřídal úsměv.
"Ne, ne, absolutně dobrý," odpověděl mi a přejel si nervózně rukou zezadu po krku. Asi mu mluva s emařkou nedělala dobře. V duchu jsem si dovolila malé ďábelské zachechtání. Tohle bude ještě zajímavé.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 6. června 2014 v 15:17 | Reagovat

"Já…" začal Nikko, a pak se zadrhnul. . Já četla zdrhnul xD
ABSOLUTNĚ super! Je to výborně napsaný xD
Já se teď k psaní musím nutit :D.
PS: Mě vůbec nevadí že jsem vyhrála C:. Věř, že jsem na to do této doby zapomněla xD Ani tam nechci jinou postavu, já si to prostě čtu a.. ehm, jsem šťastná xD

2 Krystý Krystý | 6. června 2014 v 22:28 | Reagovat

Je to úžasně napsaný! Tohle bych chtěla vidět! :D

3 Xanya Xanya | 8. června 2014 v 21:36 | Reagovat

Ho ho ho! To je masakr!
Tak na začátek... Já jsem vyhrála? Výborně,vymyslela jsem ústředního idiota příběhu,můžu na sebe být pyšná! ^^ Proč se mi asi vymýšlel tak podezřele dobře... Mno,já věděla,že se ti tam bude hodit. :D Akorát mě malinko děsí představa Yukiho jako nejhezčího kluka školy... Děsivé... O.O Ale tenhle Yuki(přeškrtnuto) Nikko je víc cool takže je to možný. ^^ I když jeho úsměv fakt dokáže vzkřísit těměř cokoliv. Ksakru,já v něm pořád vidím toho poseru Amana... Asi jsem mu měla dát jinou podobu >.<
Rue má očividně svůj master plan připravený ^^ Není nad rychlý geniální myšlení,který postrádám ._.
No jo,Light zas ví všechno nejlíp,co? :D Ale má pravdu,jak znám toho bělovlasýho exota(škrtnuto) Neara,ten si umí počkat jen co je pravda *.* Docela dost jsi ho,ale vystihla podle toho něco málo. ^^ A O mě taky celkem zajímá,těším se až tam toho bude o něm víc ^^
Jako vždy skvěle napsané x3

4 Marille Marille | Web | 21. června 2014 v 19:09 | Reagovat

Tohle zní tak zatraceně Death-Noteovsky až to hezký není! Teda, chci říct, že z toho ta atmosféra Death Note přímo dýchá. Chvílemi z toho mám husinu :3 :D
Ta na začátek - v anime ani v manze jsem k Mellovi sice ještě nedošla, ale ve tvém podání ho naprosto žeru :3 Vůbec nevím proč, ale přijde mi boží :3 Někoho takovýho bych chtěla domů :D Jen bych s ním asi měla stálé spory o svoje zásoby čokolády :D Ale to by se už nějak vsáklo, teda předpokládám :D
Orpheus mě taky začíná docela zajímat :D Ne sice ze stejného důvodu jako Mello, ale fakt jsem na něj zvědavá. Už se nemůžu dočkat jeho konfrontace s Rue... teda, pokud nějakou takovou chystáš n_n Nebo aspoň nějakého pořádného souboje mozků, jop :3 To bude určitě ještě bomba :3
Nikko mě teda popravdě docela znervózňuje :D Nemám moc v lásce týpky jako je on x_x Jsem zvědavá, jak velkou roli hraje v Rueině plánu, na který jsem mimochodem taky neuvěřitelně zvědavá :D Doufám, že je to něco opravdu, opravdu ďábelského :D
Sečteno, podtrženo - už se nemůžu dočkat pokračování, protože tohle je naprosto božský a úžasný :3 Takže koukej psát Brookie Cookie, jasné? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama