Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Červen 2014

Heiress - Část 6. 1/2

24. června 2014 v 19:26 | Brook J. Evanger |  Heiress
Ahojky, lidi! Tohle bude krátký, protože se ještě musím učit na zítřejší písemky, takže; Rue se začíná vžívat do role zlouna, Nikko je stalker, hraje v kapele a píše depresivní rýmy ^^ Ahojky, já si jdu opakovat ecosystémy a erozi ^^
Ahoj!

Brook J. Evanger


Letní Srázeček Blogerů... (Možná?)

22. června 2014 v 14:00 | Brook a Rox |  Info
Ehm, ahoj lidi. Tenhle článek se nám bude možná psát trochu obtížně...
Jde prostě o to, že s některýma z vás se známe už víc jak rok a prostě nás napadlo... že bychom se s vámi chtěly potkat. Doufáme, že to nezní nějak úchylně, ale myslíme si, že jsme tady všichni spřízněný duše a že by stálo za to pokecat v reálu. Napadlo nás, že bychom mohly zajít do kina na Guardians of Galaxy, protože podle traileru to nebude taková normální Marvelovka a že by na to mohly jít i ti, které Marvel moc nezajímá, protože to vypadá i celkem vtipně ^^.
Takže tohle je jenom takový malý dotaz, jestli by jste o to stály, a i kdyby ne, prosím napište do komentářů, co si myslíte. Premiéra bude 31.7, takže bychom mohly jít tak nějak první dva týdny v srpnu...? Hlavně prosím napiště, co si o tom myslíte... ^^' Detaily bychom kdyžtak mohly dořešit na chatu, nebo přes e-mail, jenom potřebujeme vědět, jestli se vám do toho vůbec chce, jestli můžete přijít, a datum, které by vám vyhovovalo ^^. A taky které kino by vám víc vyhovovalo - Černý Most v Praze, Mladá Boleslav, nebo Hradec Králové.
My se loučíme!

Brook a Rox

Knihy, knihy, knihy...

16. června 2014 v 21:17 | Roxanne I. Flamytail |  Kecání, Zábava...

Ave, smrtonoši! Jak se máte? Já se přímo vznáším, protože, jak už vypovídá název, mám nové knížky ^^. Unás ve škole (specificky v knihovně) máme jednou za… měsíc? možnost objednat si pár knížek.
Takhle jsem si například objednala komiks Moře Nestvůr, ale to bych zase odbíhala od tématu…
No, prostě jsem si před dvěma týdny objednala devět knížek a k tomu další komiks. Neuhádnete, co jsem vyhrabala! Rudou Pyramidu od našeho oblíbeného Ricka Riordana! Fanfáry, prosím! *Brook zahučí do lesního rohu a vyloudí pár podivných zvuků* Hm. To budeme muset ještě trochu pocvičit…


PNChSR -Pravidlo č. 8, I když s upírem cizopasníkem zůstanete sami, ozbrojte se a vyrazte do útoku, část 1/2

11. června 2014 v 21:03 | Roxanne |  Návod
[Toto jsou nepotřebná fakta, která až tak moc nepotřebujete vědět, kdyžtak pokračujte rovnou na povídku ^^]

Konečně to mám dopsaný! Mám už dopsanou devítku, takže to je vlastně konec, ale abych to vysvětlila... Zjistila jsem, že osmička by sama byla moc dlouhá, takže jsem jí vlastně rozdělila do dvou kapitol, abych to měla nějak uspořádaný... -.- A teď, po tom, co jsem překopala celý článek, jsem zjistila, že to stejně musím rozdělit na dvě části... Fuck logic.
Ale dobrá zpráva je, že se toho konečně zbavím! Nevím, kdy přesně, ale začala jsem tuhle povídku nesnášet. Je nerozepsaná, mám v ní hrubky a celkově mi příjde... divná. Pokud se vám líbí, nic vám neberu, jenom to, že ji nesnáším a to se zřejmě projevuje i na mém psaní. Mám ji sice částečně ráda, je to přece kus mé duše a hlavy, ale stejně... můžu být lepší!

Dále - mám nový fandom! Začala jsem číst Píseň Ledu a Ohně (jinak známé jako Hra o Trůny) a šíleně se mi to líbí. Jeden háček - má to sedmset stran, já jsem na sto šedesáté a mám to přečíst do pátku. No, já jdu číst o Jonu Sněhovi a Winterfellu, takže si užijte kapču a... sakra, už zase moc kecám -.-.

Vaše ukecaná
Roxy


Heiress - Část 5. 3/3

5. června 2014 v 19:29 | Brook |  Heiress
Ahojky, lidičky! ^^ Jak se máte? Já celkem fajn...
Rozhodla jsem se pro naprosto spontání přidání kapitoly ^^ Snad vám to na pár dnů bude stačit... šestku ještě nemám tak docela opravenou, takže si asi týden počkáte ^^"
Ale zase super zpráva je, že sedmička je totálně a absolutně super :D Jeden z těch silnějších dílů, bych tak řekla ^^ Šestka je teda pořádná lemra, to můžu potvrdit hned teď, ale sedmička... magnifique!
Tady se nám už trochu ukazují Near a Orpheus... ale jenom tak na mrknutí ;D
A nejdůležitější...
KONEČNĚ TAM MÁM OČI, HURÁÁÁ!
Slavnostně oznamuji, že soutěž o postavu vyhrála... Xanya! Gratuluji, slečno Kishatu, tady je zlatý pohár a zarámovaný diplom!
Náš ústřední blbec se tedy jmenuje Nikko Fujita. Trochu jsem ho postaršila, nevadí, Xany? :3 Teď mu je patnáct (nic moc změna, ale je to důležitý)...
Tady tedy přináším další kapitolu - moc díky že to čtete a ádios!

Brookie

PS: Leo, je mi líto, že jsi nevyhrála, ale mám pro tebe odškodnění! Jestli chceš, můžeš si napsat (do komentů nabo na e-mail) o nějakou drobnou postavu, třeba Shinigami (nebo člověk, jak chceš ^^) a já ti jí tam přidám. Dobře?