Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Květen 2014

Anime Fun Pack 0.1

29. května 2014 v 21:39 | Brook |  Kecání, Zábava...

Ahoj, lidi. Jak jste už asi uhodli, zase hledáme ptákoviny a tentokrát to odnesly naše bránice... teď to bude jakási takási anime koláž na označení, že víkend už je za dveřmi! ^^


Nový dess...? aneb šunty značky Evanger-Flamytail

23. května 2014 v 19:53 | Roxanne |  Info
Ahojky, lidičky. Pardon, že tak vynecháváme, ale mozek si jel na dovolenou. Jednou za rok mu to přece musíme dovolit! Ale teď se už (myslím) vrátil, takže už dokážu myslet a trochu i psát ^^'.
Ale zpátky k tématu - jak vidíte v názvu, pokusila jsem se vytvořit něco jako dess. Ani vám nebudu říkat, v jakém programu, všichni to stejně víte.
*všichni napodobíte Lokiho a aplikujete FacePalm*
Očekávám od vás tuto reakci. Ale nevadí! Jde o to, že bych se vás ráda zeptala, co si o tom myslíte. Nastavit, nenastavit... no... Prostě potřebuji odborný odhad.
Chápu, že se nemůžu měřit například s Xanyou, nebo dokonce s Marille, oproti vám je to moje naprosto hnusný šunt, ale mohli by jste sem třeba hodit reakci na to, co bych mohla předělat, vyhodit, jestli to nemám celé spálit -.-...


Jako vždycky naše oblíbené Death Note. Byl by to hřích proti zákonům Nového Světa, kdybych to neudělala! A tenhle obrázek je tak kawaii... ^w^
Tak, hodnoťte do komentářů a... ciao!

Heiress - Část 5. 2/3

23. května 2014 v 19:36 | Brook |  Heiress

Ahoj! Takže... tady je další část Rue a já mám pocit, že to budu muset střihnout na čtyři části ^^ Vlastně se tam nic neděje, jenom trochu rozebírám Matsudovic famílii. Rodina šprtů, holt :D Pokud máte nějaké problémy s dobovými jmény, tady to máte:
Alexandr Veliký Makedonský - Vládce Makedonie. Dobil celý tehdejší známý svět, tedy od Řecka přes Egypt, Persii až po Indii (frajer, co?)
Olympias - Matka Alexe. Dala zabít Lexova tátu, Philipa, aby se její synátor zmocnil trůnu a taky aby se pomstila, že ji Philip vymněnil za Kleopatru Makedonskou (ne TU Kleopatru Theu. Ta byla až 400 let po nich, kapíro?)
Philip II Makedonský - Zabit Pausianem na rozkaz královny.
Pausianas - Vrah Philipa II. Zabit na útěku strážemi na Alexandrův rozkaz.
Memnom - Řek, velitel žoldáků, kteří se přidal na stranu Peršanů (Peršani - ty zlý)
Roxana Perská/Makedonská - Alexova první manželka
Tak, to je asi všechno :D
Ruino videjko... no, na to, že jsem to sepisovala ve škole o němčině to vypadá docela dobře, ne? XD

Brook

PNChSR - Pravidlo č. 7, Nikdy to nevzdávejte- anebo, víte vy co? Klidně s tím můžete praštit, stejně to všechno půjde do kopru.

11. května 2014 v 19:44 | Roxanne Flamytail |  Návod
Ahojky! *nenápadně zírá na dav, který se vrhl na Brook a teď jí mlátí* Ehm... já jsem tady taky! Tak nic.
O lalá, přesuneme se dál. Tahle kapča je kapku... depresivnější, než všechny ostatní dohromady. Pardon, ale nějak mi přišlo, že by Ikaru měla mít šanci se trochu zhroutit, a navíc jsem od přírody tragik a dramatik, takže mě prosím nezabijte...!
Jop, Xanyo? Chtěla jsi vědět, co se stalo s Ikařinou mamku? V této kapitole máš veškeré informace.
Další zpráva! Po této kapitole už následuje jen jedna další, epilog a... jsme hotovi! Yessss... I když svoje povídky milujete sebevíc, nikdy se neubráníte tomu pocitu štěstí, když je dokončíte... Ach, hurá, přehurá! (Tohle nedává smysl...)
Jo, Reiji a dvojčata maj YouTubeovej kanál! No a co? Líbilo se mi to...
Vaše nezmlácená
Rox

Heiress - Část 5. 1/3

11. května 2014 v 19:00 | Brook J. Evanger |  Heiress

Ahoj, lidi! *hned po tomto výroku se schoulí do klubíčka, zatímco jí obklopí hlouček čtenářů a začne jí dost surově kopat a mlátit* Pardon, pardon, pardon! *ječí, zatímco jí dav nepřestává linčovat. Už se vrhli i na Rox, která stojí za ní*
Lidi, hrozně moc se omlouvám, že jsem tady nebyla, ale potřebovala jsem takový malý prázdniny od blogu T-T Ale zato jsem hodně psala, a to fakt! Napsala jsem šestku Heiress a jistou fanfikci a ještě jinou jistou fanfikci, takže je to docela fajn, ne? ^^
K této kapitole - ten začátek o Mellovi... no, prostě jsem neodolala, chudinka jeden :'(
Tak jo, teď jsem drasticky zkrátila článek a ono mi to pořád píše, že je to moc dlouhý... tahle kapča bude asi na tři části... -.-
Ahóóóój!
Brook