Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Narozeninová Povídka 2/2

31. března 2014 v 20:16 | Brook Josephine Evanger and Roxanne Isenstar Flamytail
...


"Hýzlíci jedni," ulevila si Rox, když se k ní Brook přidala. Nemá smysl nadávat, když nikdo jiný neslyší, jak na ně nadáváte, protože jestliže je něco lepšího než nadávání, tak je to nadávání ve dvou. "Dávám jim veškerej svůj volnej čas a jak se mi odvděčej? Nijak!" Nakopla šutr, který odletěl do dály. "Příště si sem dám někoho, kdo mi bude vděčnej!"
"Hele, nemyslíš snad…" načala Brook.
"Jo myslim!" nakopla Rox další šutr.
"A máme to! Huáááááááá!!!!" zařval Loki.
"Víííí ááááár d čááámpjóóóónsssss!" začal zpívat Thor a popadl Ilju a Ororu kolem ramen, kteří se také přidali ke zpěvu.
"Máááj frééééénd," neodpustila si Becky a přidala se k zpívající partičce.
"Jsou to vždycky takový magoři?" zeptal se Gab Tenshi.
"Nóúúúú pleeeeejs - ehm ne. Většinou je to ještě horší. To se totiž nesnášíme a snažíme si navzájem podříznout krk."
"Jo, takže něco jako já a Raf," usmál se Gab.
"Hm, hm…"
"Jo, lidi, kde máme tu holubici s pozvánkou?" ozval se Castor.
"Fó?" zamrkala Jay, kolem pusy peříčka.
"Ach bože," práskla se do čela Orora. "Jay, to se nemůžeš aspoň jednou ovládat? My víme, že jseš sokol, ale teď vážně není čas na žraní nevinnejch holubů."
"Co teď?" zeptal se nejistě Dan.
"No, asi to zabalíme," povzdechla si Ikaru.
"Ne, ne, to ne," zavrčel Ryuga. "Po tom, co sem propašoval aparaturu Rox přímo pod nosem, si to nenechám jen tak vzít! Jestli chcete, klidně tam půjdu pěšky, ale tahle párty prostě bude."
"No jo… hej, Jay, proměň se v sokola, nebo něco takovýho a vem jim tohle!" Natsuki hodila Jay malou obálku, která ji obratně chytila do teď už zobáku a vyletěla směrem k hradu.
"Máme fakt všechno?"
"Kde je piñata?!"
"Tam vzadu, neurotiku!"
"Huf. A co dort?"
"On měl bejt nějakej dort?!"
Rox a Brook v depresi zírali na les. Kolem létaly malé motýlomyšky (kdo neví, co to motýlomyš je, ať si přečte Valentýnský Speciál) a nadšeně pískaly-pípaly.
"Vodpal," zavrčela Rox na jednu, která si jí sedla na rameno. Myška smutně zapískpípala a schlíple odletěla.
"Pojď sem, Myšilove," zabručela Brook a poklepala si prstem na rameno. Zmíněný Myšilov přitiskl křidýlka k tělíčku a jako stíhačka se řítil na reklamu na Matrix. V poslední chvíli to ovšem vybral a jemně dosedl na černou kůží potažené rameno. Pak se začal lísat Brook ke krku. Brook vrhla na Rox vševidoucí pohled. Rox jí pohled vrátila a roztrhla obal od Tatranky. Stádečko myší se na ní najednou vrhlo, až byla pokrytá šedou srstí a barevnými křidélky.
"Miluju svoje falešný kamarády," zabručela a podrbala jednu myšku pod hlavičkou.
Brook reklamovala svůj reklamovaný vševědoucí pohled. Pak vystřelila prst na oblohu.
"Jestřáááááb!" zaječela. Myši byli v tu ránu v tahu. Bohužel i Myšilov.
"Tleskám tvé inteligenci," prohlásila sarkasticky Rox a pomalu tleskala.
"Ale tam je fakt něco jako káně!" odpověděla Brook a zastínila si oči.
"No to je fakt vzrůšo…"
"Počkej, ale ono letí přímo na nás!"
"Brook, na tohle ti neskočim- ÁÁÁÁÁÁ!!!"
Přímo nad nimi proletěl sokol, který to vybral těsně nad jejich hlavami. Obě vládkyně ovanul prudký náraz vzduchu. Sokol udělal ještě jednu smyčku a pak se snesl přímo před dvojčata.
"Kurrr!" oznámil a natahoval zobák, ve které držela bílou obálku.
"Hele, pošta!" uvědomila si Brook.
"A neříkaj ti Blesk?" protočila Rox oči a přijala od sokola obálku. "To budou zase účty za pronájem. Říkala jsem ti, že hrad je drahej!"
"Tak už to otevři!" pobízela ji Brook.
Rox otevřela psaníčko a vyklepala z něj malý složený papírek. Přečetla si ho, Brook nakukujíc přes rameno. Asi v něm byli dobré zprávy, protože obě vyskočily na nohy a se sokolem v patách pádily výskajíc na mýtinu.
"Takže nezapomněli! Juhúúúúú!"
Když doběhly na palouček, uvítal je obrovský nápis VŠECHNO NEJLEPŠÍ a pod ním zubící se všichni obyvatelé USE a FI s šumící sklenkou v ruce.
"Hodně štěstí, zdraví," začali všichni najednou, jako by někdo máchl taktovkou. Znělo to docela dobře, i když Loki a Ryuga se tvářili jako by je bolely zuby a semtam jim trochu ujel tón.
Byl přivezen i dort (nakonec se vyklubalo, že ho schovali na opačnou stranu lesa) s jednou svíčkou a za potlesku všech zúčastněných se dvojčatům podařilo ji sfouknout (velmi těžké, když jste dva a je tam jenom jedna svíčka -.-). Thor nakopnutím a bleskem nastartoval Jukebox a na začátek se uspořádalo pár karaoke (třeba skupinová 'Žízeň' od Škwora). Někdo potom z hustého křoví vytáhl opravdovou Limbo konstrukci (jen tak, aby čtení přibývalo - vyhrál Reiji), pár loučí, protože už se stmívalo a Ryuga dokonce odhalil, kam schoval piñatu (tu velkou věc, většinou v podobě zvířátka do které se mlátí klackem a padají z ní bonbony, ne Haganeho). Ukázalo se, že těch pět set sáčků brambůrků taky na něco bylo - konečně byli všechny motýlomyši nasyceny, a zbylo i na skupinku slavících.
"Lidi, já vás miluju!"
"Ne, my vás milujem!"
Lidi, děkujeme za ten rok plný zážitků, na kterém jste se podíleli i vy, blogeři. Chtěly bysme poděkovat všem, kteří kdy komentovali a podporovali nás. Už je to rok, co společně lezeme na nervy celému světu. A víte co? Je to psina. Hlavně když to my nezahrnuje jenom nás dvojčata, ale i vás, naši Ligu Výjimečných, Rytíře Spisovatelského Stolu, kteří nám vždycky dokážou dát ten kopanec, který nás přinutí psát. Větší legrace než lézt někomu na nervy je lézt na nervy, když je vás víc. Mockrát děkujeme a doufáme, že se příští rok sejdeme znovu, v plném počtu, možná i s někým navíc!
Brook & Rox
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Krystý Krystý | Web | 1. dubna 2014 v 20:33 | Reagovat

Krása! Mám vás ráda a ještě jednou přeju všechno nejlepší. :D

2 Lea Lea | 3. dubna 2014 v 18:54 | Reagovat

No teda, takový konec jsem nečekala O.o Já jako rok od založení blogu napsala jen obyčejný článek, ale vy.. jste si pořádně mákly! Uuuu, Miluju vás! ouo Snad spolu vydržíme dlouho! *napije se imaginárního vína*

3 Xanya Xanya | Web | 4. dubna 2014 v 22:11 | Reagovat

Jako vždy-totální zabijárna! Opožděně Vánoce,Vánoce přicházejí... Chci říct,hodně štěstí zdraví... *představte si jak asi zpívá mravenečník s alergií*
Za ten rok jste toho zažili hodně,ale pak už to šlo z kopce,protože jsem tento blog objevila já a... Řekněme,máme za sebou hodně věcí,ale stejně mi nejvíc v paměti utkvěla Koma jako Hawaii :-D Tak dost babi,už jsi mi poradila dostatečnou slovní zásobu,teď běž hlídat plotnu-nic,radši neřešte,jen že už si připadám jako nějaká semtimentální stařenka,která má sraz ze základky s lidma jejiž jména si nepamatuje(už zase mluvím o sobě,ucpěte mi někdo prosím pusu).
Povídka absolutně dokonalá a dlouhá i když to písmo se fakt blbě čte,trochu se mi z toho točí hlava jak jsem to luštila. :D A nebo jen nedostatek spánku,to nepoznáš. ^^
Jó,když jste dvě a jedna svíčka tak je to problém. Bůh ví proč jsem si představila,že se srazíte hlavama :-P :D
Hagane to asi pořádně zkazil svojí dobráckou přítomností,radši bych se pořádně nastříkala repelentem. Doufám,že Nela a ostatní to taky udělali,Kreténismus je velmi těžká nemoc :X :-D
K tý anketě-obě stejně! Ještě kdyby tam takhle možnost nebyla tak se fakt zdržuju hlasování :D
Tak ještě jednou gratulace k narozkám,to jsem si vůbec neuvědomovala,že už máte rok... Ten čas tak letí když se člověk dobře baví! xD A jsem si jistá,že se příští rok sejdeme,já teda určitě,do té doby buď propadnu nebo mě zavřou do psychárny takže budu mít spoustu času. Když se občas uliju z skupinových terapií vyšívání deček... Ne,už to není vtipné... Vlastně nikdy nebylo pokud jde o mě *magor face*
Takže tak a dárek radši ani slibovat nebudu,víme jak to pak dopadá... Ehm. *trapná chvíle ticha*
Tak mám pocit,že už jsem napsala všechno co mi proletělo mozkem takže už neoxiduju(ale nevidíte mě naposledy,haha).
Kurvadrát,teď mi docvaklo,že jsem se ani trochu nevyjádřila k povídce,gomenasaii. :C Shit Xanya say... :-D

4 Marille Marille | Web | 7. dubna 2014 v 19:54 | Reagovat

Ten konec byl tak... dojímavý :3 Holky, my vás taky úplně zbožňujeme. Jste úplně úžasný, je s vámi sranda a vaše povídky jsou totálně boží! :3 Přeju vám, abyste tady s náma ještě hodně dlouho vydrželi (nejlépe až do konce vesmíru :D) a byly pořád stejně úžasné  vůbec... Marille je na měkko, jako vajíčko pomalu vařené na - ne, radši se vraťme k blahopřání xD Kde jsem to skončila? Jo, už vím. Abyste byly pořád stejně úžasné, vtipné, optimistické a vůbec Evanger-Flamytailovské, protože to je úplně to nejlepší. Znám vás už táááák dlouho a mám vás pořád radši a radši :D Nechci vědět, kam až to zajde, až se budeme znát třeba deset let xD Radši nepřemýšlej, Marille, radši nepřemýšlej :D Každopádně, jste úžasné, úžasné, úžasné. *Imaginární železné objetí :3*
Jo a abych se taky vyjádřila k povídce :D Boží :D Holky, vy máte tolik postav, že by se v tom jeden ztratil :D Ale uznávám, vina je i na naší straně :D Nats na štaflích v úhlu 45° :D Kdybych měla vypisovat všechny hlášky, které mě složily na podlahu, musela bych zkopírovat celou povídku, což... se mi nechce :D Bylo to úplně boží :D Hagane piñata - why not :D Aspoň na něco bude ten troll užitečný :D Náklaďák chipsů musel mít u motýlomyší úspěch, zdá se :D   No, prostě povídka byla úžasná, skvělá a neuvěřitelně vtipná :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama