Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Březen 2014

Narozeninová Povídka 2/2

31. března 2014 v 20:16 | Brook Josephine Evanger and Roxanne Isenstar Flamytail
...

Narozeninová Povídka 1/2

31. března 2014 v 20:15 | Brook Josephine Evanger and Roxanne Isenstar Flamytail
Tak už je to rok...

Heiress - Část 4 1/2

27. března 2014 v 18:22 | Brook J. Evanger |  Heiress

Oh God Light, I just hate it! T.T Je to děs, děs, děs, a ještě jednou děs T.T
POŘÁD se tam nic neděje, a moje pokusy o vážnost a epičnost vyzní jako blábolení tříletýho dítěte T.T Jdu se zastřelit T.T

Vaše Brook

PS: Ten obrázek, který Rue namalovala o Občance vážně existujue! I když trochu zjedodušený X//) Promiň, Rox, ale nikdo není dokonalý jako Rue X//) Jo, a o tom tříčtvrtečním pohledu, to je taky pravda. Je docela jednoduchý to namalovat a vypadá naprosto božsky :) Ano, Brook a Rox kreslí manga obrázky!

PNChSR - Pravidlo č. 5, Když na svém krku ráno najdete dva červené strupy, nepanikařte. Může jít pouze o kamufláž. Nebo pomstu.

25. března 2014 v 17:56 | Roxanne I. Flamytail |  Návod
Zdravím, amíci. Všimli jste si, jak nám blog překrásně prokoukl? *hrdě se rozhlíží* Pěkný, pěkný.
No nic, přistupme k operaci, Watsone. Miluji vás a má Múza miluje mě, takže jsem se rozhodla dát sem tu nejrychleji napsanou kapitolu: trvalo mi to sotva dva dny! Školní! Ale doufám, že vám to nebude připadat odfláknuté. Krom toho, že se nám trochu rozohní náš jinak klidný mobilák kravaťák jsem tam z mě zatím neznámých důvodů (a k Marillčině radosti ^^) přidala našeho bělovlasého hipíka. Ano, Tsubasa dorazil na párty! Zapněte si pásy, tohle bude hustý! (obrazně řečeno... -.-)
Tímhle bych se taky chtěla omluvit, že s Brook nekomentujem; jako obvykle to shazuju na školu, ale zítra jedem do čech (neplánovaný prázdniny), takže to všechno oběhnu. Toť vše, co chci (zatím) říct.

Auf Wiedersehen, Leute!

PNChSR - Pravidlo č. 4, Pokuste se nafingovat česnek jako čerstvou krev.

13. března 2014 v 20:33 | Roxanne I. Flamytail |  Návod
Ahój, lidííí!! Já jsem happy, happy, happy... a ani nevím z čeho ^^. Tak moc, až jsem se rozhodla poctít vás další kapčou Pravidel. Strašně mě to baví ^^. Takže ano, konečně přicházíme k večeři a k malému fiasku. Pardon, že to trvalo tak dlouho, ale ve škole máme konec čtvrtletí, což znamená testy, testy a ještě víc testů -.-.
Takže, užijte si kapitolku a... mám na vás jeden dotaz, zvlášť na Xanyu. Můžu použít Hirokiho na menší oživení příběhu? Docela jsem si s tím nápadem pohrávala a... docela se mi to líbí.

Roxie Foxie

Teamy K Heiress

9. března 2014 v 16:49 | Brook |  Heiress

Takže, včera jsme s Rox stáhly pár obrázků a po pár úpravách v Malování (a pár záchvatů upřímného nadávání) jsme vytvořily... něco -.- Mají to být Teamy ale... je to všechno jinak velký -.- Sakra, sakra, sakra...
No nic, snad se vám budou líbit ^^

Heiress - Část 3. 2/2

8. března 2014 v 18:53 | Brook J. Evanger |  Heiress

Ano, já vím, že teď už musíte být unudění k smrti, protože... se tam sakra nic neděje! ÁÁÁÁ! Usmažte mě ve vařícím oleji!
Ale teď, když spisuju pátou kapitolu si myslím, že s pětkou by se to konečně mohlo rozhýbat. Ano, naše Oči dorazili! Doufám, že to napíšu nějak... květnatě, protože jestli to zkazim ve chvíli, kdy se začne něco DÍT, asi mě zabijete ^^ A máte na to plné právo ^^
No nic, já letim. V anglickym knihkupectví zahájili výprodej, tak se jdu podívat, jestli nenajdu Succubus Heat ^^

Brook Josephine Evanger (která brzy shoří na hranici)

PS: Písnička na tento díl je tato. Miluju Skillet ^^

Heiress - Část 3. 1/2

2. března 2014 v 13:16 | Brook J. Evanger |  Heiress

Aloha, lidi! Jak se máte? Já trochu smutně, jelikož v pátek bylo další posvátné datum (Lightovi narozky! Manga nelže...), a já jsem sem nestihla postnout Heiress :(
No, takže k téhle části - opět se nic moc velkého neděje, jenom Mello jaksi proletí dveřmi a málem si zlomí páteř. Nic moc, že jo?
Přišla jsem na to, že když je tam Mello a je to tím pádem veselejší, píše se mi to mnohem líp. Ten dračí chlápek je prostě zlatíčko :)
No nic, já už vás nebudu zdržovat, užijte si kapitolku!

Brook

PS: Poslední dobou mě chytli písničky na piáno... tady je jedna absolutně boží!