Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Výkec aneb Beyond Birthday v Heiress...?

18. února 2014 v 12:11 | Brook J. Evanger |  Heiress
Aloha, lidi! Zrovna projíždím Youtube, koukám se na AMVéčka, poslouchám Within Temptation a něco mě napadlo. Před pár... týdny (?) jsem bruslila po Death Note Wiki a našla novelu k Death Note - Another Note. Není to manga, ale knížka a vypráví to Mello (takže mě to přirozeně zaujalo). Je to příběh o L-ovim prvním velkým případu, případ BB. Jde o to, že Rue Ryuzaki, přezdívaný Beyond Birthday (hustý jméno...), L-ův první nástupce se narodil s Shinigami očima*. Nevím jak, ale Ryuzaki se potom zbláznil a utekl z Wammy's. Musím zdůraznit, že byl opravdový šílenec, Light a Mikami jsou proti němu kafíčko.
Stal se z něj masový vrah, protože si vždycky odpočítal, kolik dnů lidem zbývá, a když už byli u konce, tak je zabil. L to samozřejmě začal vyšetřovat a to nás přivádí k Naomi Misoře, která mu s případem BB pomáhala.
Zajímavé je, že Beyond Birthday vypadal úplně jako L (tmavé vlasy, černé kruhy pod očima, stejný způsob sezení). L ho ale nakonec chytil a poslal do vězení, kde v roce 2007 umřel na... počkejte si... zástavu srdce. Jo, vážně, nikdo neví kdo to udělal. (nápadně nenápadný upřený pohled na Lighta)
A co se nestalo? Zamilovala jsem se do něj. Beyond je takovej... kawaii hajzl -.-" No znáte mě, no. Dokážu se zamilovat do všeho.
Takže mě napadlo... chtěla bych ho dát do Heiress! (já vím, už tam mám všechny hlavní postavy, ale... je to Beyond!) A ptám se vás na váš názor (Odpovědi: Ano, Ne, Je mi to jedno.)

Děkuju!
(A tady malý AMVéčko s L a BB ^^)


*Shinigami Oči - Můžete vidět pravé jméno nějakého člověka a počet jeho zbývajících dní. Užitečná pomůcka, neznáte-li něčí jméno a chcete ho zabít s pomocí DN. Ovšem, když je chcete dostat, musíte zaplatit půlkou svého zbývajícího života (tj. Když vám zbývá 50 let, Shinigami si vezme 25 a vy budete žít zbývajících dvacet pět. Pokud je to rok, vezme si půl roku atd.)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Mám dát Beyonda do Heiress?

Ano
Ne
Je mi to jedno

Komentáře

1 Lea Lea | 18. února 2014 v 18:44 | Reagovat

Upřímně, jelikož Death Note nesleduju, nemůžu moc soudit. :D Ale tuším, že to bude super. Musím se někdy odtrhnout od bloumání po internetě a zabrouzdat na něco podobného. :D

2 Xanya Xanya | Web | 18. února 2014 v 23:29 | Reagovat

Warning,konkurent na zabouchnutí. Kawai hajzl? :3 Dej ho sem! Né,dobře přenechám ti ho(možná,hehe). Každopádně se o něm musím dozvědět víc.
Do Heiress ho určitě dej,bude sranda. Právě jsem si říkala,že je tam málo kawaii hajzlů,kteří jsou větší psychopati než Light(a to jsem myslela,že nikdo takovej neexistuje,hmm). :-D Takže já jsem rozhodně pro! xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama