Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Valentýnská Povídka 1/2

14. února 2014 v 19:30 | Brook J. Evanger + Roxanne I. Flamytail
Nazdar lidi! Jo, mluvim česky. Anglický měsíc se odkládá na neurčito, protože Rox je děsně kožená -.-" Tak snad někdy jindy...
K tomuhle článku; máme tady další Speciál! Hurá! Před pár dny jsme si s Rox řekly, že by jsme měly Valentýna nějak speciálně oslavit, takže jsme udělaly něco jako o vánocích, Speciál.
Jo, malá rada jak to máte číst; představte si, že je to vyprávěný takovým tím nadneseným slavnostním hlasem, který vždycky používaj v Disneyovkách. No, a potom to přeskočí to mírně sarkastickýho tónu ^^ No, to bude asi všechno...

Brook + Rox

PS: Měli by jsme dělat Speciály na všechny svátky? Já jenže 1. narozeniny blogu se blíží, tak jestli si máme něco připravit ^^
PPS: Jo, pusťte si k tomu tohle ^^ Ano, jsme fandové starejch kapel ^^


Nad posvátnou zemí Evangerových a Flamytailových rozkvetlo jaro. Všude rostly barevné květiny, háje se zelenaly, všude bylo plno ptáčků, králíčků, malých hlodavců, okrasného i škodného hmyzu. Kolem lítali roztomilí vrabečkové, romantické hrdličky, které sladce vrkaly, tlustí holubi, kteří se často stávali obětí velkých dravců kroužících vysoko v atmosféře a rychlé jiřičky a vlaštovky, které zrovna stavěli hnízda v tzv. zázemí opeřenců. A právě do tohoto překrásného ráje zamířil i tento rok Amor. Oblečen v chatrné sukničce, s všemocným lukem a toulcem na zádech, hledal na koho vystřelit. Už o téhle nádherné zemi medem a strdím oplývající slyšel, a hodlal se jí prozkoumat. Tady určitě budou samá láskyplná stvoření, která jeho šíp uvítají…
Od pravdy ho nemohlo dělit více.
Jediné 'láskyplné stvoření' byl v křoví dřepící Ryuga Kishatu s puškou, který čekal na škodnou (nebo na Gingku Haganeho, ale to je to samé).
S výkřikem "Hele, kachna!" zvedl pušku a vystřelil po dotyčné 'kachně'. Malý cherubínek se v bezvědomí zřítil na zem. Ryuga vyskočil ze křoví a šel ohledat úlovek.
"To kachna nebude," zamumlal si pro sebe, když obcházel mrtvolku. "Teď se už elektrickýmu křeslu stoprocentně nevyhnu… No, snad to nikdo neviděl. Někam ho odtáhnu a bude to…"
Jak řekl, tak udělal. Položil M22 na zem, chytil Amora za plínu a odtáhl ho ke statnému dubu. Tam ho nacpal do vykotlaného kmenu a doufal, že si té vyčuhující ruky a nohy nikdo nevšimne. Potom se rychle zdekoval, vzal si svou zbraň a odešel střílet Rya, který opodál honil motýly se svým synem a Arsione.
Ovšem, netrvalo dlouho, než Amora někdo objevil. Tentokrát to byl Loki, kdo se zjevil na mýtince.
"Plán, plán… vždyť je Valentýn, sakra… to potřebuje trochu zla…," mumlal si sám pro sebe a začal dělat kolečka. Po chvilce se zastavil a povolil si popruh zbroje. "Fuj, to je hic… to by mělo bejt ze zákona zakázaný, teploty víc než pět stupňů… Šmarjápano, vždyť jsem ledovej obr! Berte na mě ohledy!"
Najednou uviděl velký dub se statnou korunou. Hahá, stín.
Rychle přehopkal mýtinu a už stál pod stromem. Počkat, ale co to tam čouhá…
"Kristova noho!" Loki zaječel, jako by mu právě z těla vyprchal všechen testosteron a vyletěl dva metry do vzduchu. "Mrtvola!"
Potom se zase uklidnil, vrazil si pro jistotu ještě facku, kdyby hluboké dýchání nepomohlo, a zadíval se na tělo.
"Co to tady dělá?" zamumlal si pro sebe a vytáhl tělo na světlo. Chvilku Amora obcházel a potom ho s velkou nechutí popadl za blonďaté vlasy a otočil tváří na slunce.
"Sakra, tohohle chlápka už jsem někde viděl," zamumlal si a ještě jednou si ho pořádně prohlédl. "To přece nemůže být ten blbec, co bydlel o dva bloky dál na tom Oly… Oliva… Olyvium… no jasně, Olympu!"
Zase vlasy pustil a začal ho obcházet. "Ale jestli je to opravdu ten Amor, tak by měl mít…" Rychle přehopkal znovu ke stromu a prošmátral celou dutinu. Tady to bylo!
"Mám to!" zachechtal se temně bůh zlomyslnosti a vytáhl ze stromu šípy se srdíčkem místo hrotu a luk. "To je hnus," zamumlal, když přepočítával zlato-růžovo-červeně zbarvené šípy. "Ale má to moc…" Rozhlédl se kolem. "Teď jen najít někoho, na kom to otestovat."
Abychom to zkrátili, poslední Thorova slova, než se mu růžový šíp zabodl do srdce, byla "Co děláš, vole?!"
Když se tedy tak stalo, jistý bůh hromu padl na znak a zůstal ležet.
"Hm. To musí být obvyklá procedura. Hele, pořád se neprobouzí. Thore? Thore!" Loki se zarazil. "Ty vole, já ho zabil. Já ho fakt zabil. JÓÓÓÓ!" A začal křepčit kankán. "Tá, ratatata tátá, ratatata tátá, ratatataTAtatata…"
Thor sebou najednou škubnul a zasténal. Loki se zarazil.
"Ach jóó…" zamručel, ale jelikož nechtěl být poblíž, až se Thor probudí a zamiluje se do toho prvního, co uvidí (pravděpodobně do stromu), rychle se zdekoval a do pěti sekund byl pryč.
V tu stejnou dobu se lesem procházela Becky Vulcano a hledala někoho, na kom si procvičit novou mučící metodu.
"Šalalalalááá, tráááva," prozpěvovala si a doufala, že jí nikdo neslyší. Bohužel, slyšel.
"Co je to za překrásný hlas?" ozvalo se ze křoví.
Becky se zarazila. "Úchyl!"
Rozkročila se, napřáhla ruce a vykouzlila v nich dva tisícicelsiové plameny. "Vylez z toho křoví, úchyle! Ukaž svou chlípnou tvář!"
Z křoví vylezl trochu dezorientovaný Thor.
Becky si oddechla, nechala plameny zmizet a postavila se normálně. "Uf, to jseš jen ty…" Najednou prudce škubla hlavou. "Ty jseš úchyl?!"
"Ne, jsem zamilovaný," zavrkal Thor.
"Aha, takže úchyl. A do koho seš zamilovanej?" zajímala se Beck.
"Do tebe!" zacukroval bůh hromu.
Čarodějnice na něj chvíli zírala s otevřenou pusou. "To si děláš prdel, že jo? Že jo?!"
"Nééé!" zazpíval Thor a pokusil se jí obejmout. Rebecca se zděšeně vykroutila a o pár kroků ustoupila. "Tak to prr, chlapče," oznámila mu, trochu otřesená. "Smím ti oznámit, že jsem zasnoubená?" A na důkaz pravdy mu zamávala před obličejem pravým prsteníčkem, na kterém se leskl zásnubní diamantový prsten.
Thor se zatvářil jako sama smrt a nebe se zatáhlo. "Kdo je ten chlap a kde bydlí?" zavrčel.
"Jak víš, že to je chlap?" zkusila to Becky.
Thor naklonil hlavu na stranu. "Nejsem tak blbej. Ale nevadí, tak si tvé srdce získám bojem!"
Beck si zakryla rukou pusu. "Ježiši Kriste. Musím Nutmega varovat, proti tomuhle ledoborci by i se vzdušnou magií neustál ani tři minuty."
"Takže Nutméééééég!" zvolal Thor ďálbesky a přehodil si kladivo přes rameno.
"Ne!" zařvala Becky v panice. "Panebože, panebože, pomoc!" Mysl jí zatůrovala jako motor Maseratti Birdcage. "Ne! Nedělej to! Kvůli mně!" zaječela vysokým hláskem hlášku, kterou pravděpodobně viděla v nějakém příšerném romantickém filmu. V mysli si slibovala, že si pak vymyje pusu mýdlem, ale účel světí prostředky.
"Tak dobře," odvětil Thor a usmál se. "Co by si paní mého srdce přála teď?"
"Eeeee, noooo, jáááá…" zadrhla se Beck a snažila se na něco přijít.
"ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!" ozvalo se najednou z dálky. Čarodějnice a bůh se otočili tím směrem.
"To je území paní Flamytailové! Jdeme!" zavelela Becky a i s dvaceticentimetrovými podpatky se rozběhla jako gazela. Thor s ní okamžitě srovnal krok.
"Nechceš nést?" zacukroval.
Becky protočila oči. "Tak jo. Ale na zádech!"
V tu chvíli seděl Loki na stromě, luk v pohotovosti, a čekal na svou další oběť.
"Haha, však vy uvidíte, chcípáci," mumlal si pod vousy, které neměl.
A opravdu, další lovný kousek na sebe nenechal dlouho čekat.
"Chá, šprtka," zaradoval se bůh zlomyslnosti. Po cestičce pod ním právě procházela Nela Grayová a něco si pípala do telefonu.
"Ne, ne!" mluvila si pro sebe. "Tenhle kód je na dvě věci; na nic a na hovno! Jamie, příště mi dej něco srozumitelnějšího! Proč jsi to vůbec posílala v Raspberry Pie, to nemám ideu… když už, tak HTML, ne?"
Loki zamířil, a…
…minul.
Šíp se místo do Neliny hrudi zabodl do malého duhového motýlka, který se potom až podezřele začal lísat k myši.
"Sakra," zamumlal bůh a znovu nabil, ale to už Grayová zmizela z dohledu. Rychle se postavil na větvi a jako veverka (nebo Rue z Hunger Games) začal přeskakovat z koruny na korunu, dokud Grayovou zase nenašel.
"Hasta la vista, nerd," zavrčel a znovu vypálil. Tentokrát zasáhl přesně.
Teda, skoro přesně. V tu chvíli, kdy šíp opustil tětivu se skrz mýtinku přeřítil Gingka Hagane, který běhal za motýly, a šíp ho zasáhl rovnou mezi oči. Ten se zřítil na zem a zůstal ležet.
Loki naklonil hlavu, ale pak mávl rukou. "To je jedno." Potom zase rychle odskákal pryč, aby si ho nikdo nevšiml.
Naštěstí pro Nelu, nebyla ona ten, koho Gingka uviděl jako prvního. Chvíli předtím, než znovu nabral vědomí, se mezi stromy objevil Ryuga, který se šel ujistit, že kulka zasáhla cíl. Když ovšem uviděl Gingkovo nehybné tělo, zarazil se.
"To jsou dvě vraždy za jeden den," uvědomil si nahlas.
V tu chvíli Hagane otevřel oči.
"Ryůůůgoooo…" zavrkal a posadil se. "Ty máš tak krásné oči!"
Dračí císař se začervenal. "Ale nééé, to je jenom úžasnej kód v mý- počkat, cože?!!!"
"A tak krásný účes," hovořil Gingka dál a postavil se. Jak to udělal, vrhnul se Ryugovi kolem krku.
"Ty vole, Nelo, pomoc!" zpanikařil Ryuga a skopl ze sebe Gingku. Pak začal sprintovat skrz les a řval, jako kdyby mu byl v patách samotný ďábel.
Ryuga proletěl smrčky a objevil se na další mýtině, kde se slunili Ikaru a Tenshi. Dračí císař se u nich smykem zastavil.
"Holky, prosím, schovejte mě!" vychrlil ze sebe a snažil se popadnout dech.
Ikaru si sundala sluneční brýle, a vrhla z pod nich na Ryugu zkoumavý pohled. "Zase po tobě jde myslivec?"
"Kdyby jen to! Kristova noho, už je tady!" zděsil se Kishatu a zajel do borůvčí.
"Hej, vosobo," spustil Hagane na Tenshi. "Nevidělas tady jednoho pohledného Dračího Císaře?"
"Hele, Hagane, známe se jménem, takže mě nemusíš nazývat 'vosobou'," odpověděla mu Tategamiová. "A proč ho hledáš?"
"Abych ho obejmul a řekl mu, že ho mám rád!" zasnil se Gingka.
"Hele, cos přesně to šňupal?" vrhla na něj Mechaová pohled zpod brýlí.
"Nic, drahá Ikaru, jsem čistý jako čerstvě narozené tulení mláďátko! Jenom mi někdo sundal z očí klapky a já vidím svět v úplně novém světle! Teď se netočí kolem mě, ale kolem Ryugy!" odpověděl jí Gingka.
"Ať fetoval cokoliv, muselo to být něco hodně silnýho," zamumlala Tenshi a pak se na Haganeho obrátila s širokým úsměvem. "Nikde jsme Ryugu neviděli, ale až ho uvidíme, dáme ti vědět."
"Tak jóó!" zaradoval se Gingka a odhopkal pryč.
"A ty už taky vylez," pobídla Ikaru Ryugu. Dračí císař se zvedl, bílý kabát celý od fialových skvrn.
"A borůvky nejdou dolu," zazoufal.
"Neboj, vyperem to vodkou," mávla rukou Ikaru.
"A co to vlastně mělo znamenat?" zeptala se podezřívavě Tenshi.
Ryuga jim vysvětlil všechno o sestřelení Amora a lovu na Haganovce.
"Tak to jsme v řiti," prohlásila Mechaová. "A Lokiho zrovna minulej tejden pustili z Azkabanu. Sázim Vulpeculu, že v tom má pracky on."
"Přesně! A teď tady někde pobíhá a hraje si na střílení kachen!" zazoufala Tategamiová.
"S tím musíme za vládkyněmi," rozhodl Ryuga. "Shromážděte všechny… neinfikované a jdeme na hrad!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Krystý Krystý | Web | 14. února 2014 v 19:58 | Reagovat

Chcete mě zabít?Já jsem se smála jako smyslů zbavená!Určitě pište i k jiným svátkům. :D  :D

2 Marille Marille | 14. února 2014 v 21:08 | Reagovat

Dámy, tak tohle mělo grády :D Ten začátek byl... jako z Dysneyovky, ale jak se to rozjelo xDD Kvůli vám jsem se málem udusila šťávou :D Musíte udělat pokračování :D Ryuga na lovu :D Nepotřeboval by brýle :D Já jenom že Amor a kachna jsou docela odlišný, ne? Kachna má přece větší křídla :D
A pak to s tím Lokim :D Chuďátko se musí úplně vařit už při teplotách kolem nuly, co? :D Loki a Amorovy šípy - to nemůže dopadnout dobře :D To je jako... no, teď mě momentálně nenapadá žádné dost dobrý přirovnání, ale rozhodně to je pro svět moc špatný :D A hlavně pro Becku :D Tak to teda chytla hodně špatně :D Thor ledeborec xD To bych zdrhala nebo ho sejmula tou její botou :D Dvaceticentimetrovým podpatkem do hlavy... Myslíte, že by to hodně bolelo? :D To by snad Thořici odrovnalo :D
Nela měla vážně štěstí :D Představte si, co by ji chudáka čekalo, kdyby se tam zdržela nebo kdyby se náš bůh zlomyslnosti trefil O_o :D By se zamilovala do toho... toho... tvora Gingy :D To by byl hodně zlý osud :D Ale Ryuga to schytal hůř :D Nebo aspoň stejně špatně :D A jeho reakci se ani nedivým :D
Musíte (prostě musíte, jasný?!) napsat pokračování :D 'Loki s Amorovými šípy ničí svět a armáda zla je odhodlána ho zastavit' to nezní špatně, ne? :D

3 Xanya Xanya | Web | 15. února 2014 v 10:10 | Reagovat

Děláš si ze mě srandu,málem jsem chcípla smíchy. XD Becca to zabila,úchyl! Ale kdyby se na mě řítil Thor tak bych asi udělala něco podobnýho. Jenom chudák Ryuga,že je do něj zamilovanej Hagane,omg! Tak tohle bych už vůbec nechtěla. :D Ale v mém případě to ani nehrozí. Stejně pohledný dračí císař mě rozesmál nejvíc. xD Ale jak na něho čekal s tou puškou a dvě vraždy za jeden den,to bylo taky nejlepší! Hagane by si to zasloužil. Byla by sranda kdyby se zamiloval třeba do Yukiho,mohli by spolu odskákat do západu slunce,duhy a růžových jednorožců. :-D
Loki ty parchante! Chceš sestřelit Nelu a ještě jí říkáš šprtka? Zabít! xD Takže si to přebereme,Loki má šípy lásky,čas na emigraci do severní Koreje,Thor je zabouchlej do Beccy a asi bude brzo svržen se srázu,Hagane miluje Ryugu aneb "kdo mi dal ty prášky" :-D Chudák Ik a Tenshi,ty museli mít hroznej šok když tam příklusal Gingka a oznámil jim TOHLE. :D
Taky mě hrozně dostalo jak ho vzal za plýnu,ten Amor je vtipnej sám od sebe. :-D
Je to absolutně úžasný,jdu na další čast. xDD

4 Xanya Xanya | Web | 15. února 2014 v 10:11 | Reagovat

[3]: Sry,ne děláš,ale děláte si ze mě srandu,občas se nevyznám kdo to píše. 8-O :D

5 Lea Lea | 16. února 2014 v 21:20 | Reagovat

Tak to nemyslíte vážně!! xDD
Umírám smíchy! Pořád, teď, hned!
Začátek je jako v nějaké pohádce a podle vašich rad jsem si to tak četla.. Stále popadám dech.. to není možné.. xD
Chudák Nela, Jamie jí zkazila plány. xD
Gingka ale vážně vypadá, jako kdyby šňupal něco veeeelmi silného. xD
Dokonalé, asi jsem se zamilovala do... článku. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama