Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Únor 2014

Goodbye, Reality!, part 1 2/2

23. února 2014 v 15:05 | Roxanne I. Flamytail |  Goodbye, Reality!

.... no comment.Goodbye, Reality!, part 1 1/2

23. února 2014 v 15:00 | Roxanne I. Flamytail |  Goodbye, Reality!
Čauky! Jak už týden slibuju, přidávám sem novou povídku. Jak už napovídá název, zatím jsem jí nevymyslela název, pracovní název je právě Ms. O'Neil! ale něco se pokusím vymyslet ^^. Nevím, co k tomu říct, jsem z toho taková nesvá.
Snad se vám to bude líbit!
Jo, zas je to moc dlouhý, takže je to zase na dvě části... -.-
Vaše
Roxanne Flamytail
Zadejte text nebo adresu webu nebo přeložte dokument.
Měli jste na mysli: fぁ目 たいl
(ロクサン 炎の尾)

PNChSR - Pravidlo č. 3, Vyvarujte se nečekaných překvapení.

18. února 2014 v 21:33 | Roxanne I. Flamytail |  Návod

Ahoj, lidičky! Jak se máte? Já jsem si na počítač natahala asi dvacet nových písniček, Numb počínaje a The Diary Of Jane konče.
Jak jsem slíbila Xanye, další část je tu! Ale já ji nenávidím. Je hrozně krátká a... nic se tam neděje. Je to vlastně takové to okecávání, k večeři tam ještě ani nedojde, a ani vtipem to moc nesrší. Je to spíš takový vážnější. Promiňte, ale toho Dana jsem si odpoustit nemohla. Už jsem nemohla snýst, jak ho tam všichni šikanujou, tak jsem ho trochu... předělala.
Jo, návod na čtení - první část je vyprávěná Reijim a je to ve třetí osobě, tak se nelekejte.
Písničku dávám tuhletu. Naprosto jsem se do ní zamilovala a teď ji poslouchám pořád. A... docela se na to hodí, ne?

Vaše
Roxanne I. Flamytail

Heiress - Část 2. 3/3

18. února 2014 v 15:07 | Brook J. Evanger |  Heiress
Aloha, pípul! (Pípul... to je jak náš učitel vyslovuje people ^^") Já tady sedím, běhá mi mráz po zádech, poslouchám roztomilo-depresivní (to jsou ty nejhorší) písničky. Fuj, ta písnička je tak pesimistická...
Ale je to fajn, v jednom okýnku tu depresivní písničku, v druhym blog a ve třetim Death Note wiki (ano, hledám na postavy kdejakou špínu... například, věděli jste, že Misa je o dva roky starší než Light? O.o)
Jo, k týhletý kapitole - doufám, že máte rádi Melloa, tahle třetina je vlastně jenom o něm ^^
Jo, na tu Nemesis... sry, no ^^ Ale potřebovala jsem epický jméno... nezabíjejte mě ^^
Jo, máme s Rox velkou novinu - KONEČNĚ MÁME MANGU DEATH NOTE! Yééééy! Mé sny se splnily! Sice ne všechno (svazek 1-8, na 9 nevystačily peníze...), ale stejně je to boží! (snaží se neslintat nad obalem osmičky. Mello je v tom křesle tak epickej... ^^) Taky Rox se přidala (tj., bulí nad obalem a obsahem sedmičky...).
No nic, užijte si mojí oblíbenou třetinu! Je to o něco veselejší, takže... si to užijte! ^^

Brook J. Evanger

PS: 'Víte vůbec že ten Smrtonoš žere jenom jablka?' ('L, did you know, that the gods of Death love apples?')
- Death Note, Svazek 2, strana 24, čtvrtý panel

Výkec aneb Beyond Birthday v Heiress...?

18. února 2014 v 12:11 | Brook J. Evanger |  Heiress
Aloha, lidi! Zrovna projíždím Youtube, koukám se na AMVéčka, poslouchám Within Temptation a něco mě napadlo. Před pár... týdny (?) jsem bruslila po Death Note Wiki a našla novelu k Death Note - Another Note. Není to manga, ale knížka a vypráví to Mello (takže mě to přirozeně zaujalo). Je to příběh o L-ovim prvním velkým případu, případ BB. Jde o to, že Rue Ryuzaki, přezdívaný Beyond Birthday (hustý jméno...), L-ův první nástupce se narodil s Shinigami očima*. Nevím jak, ale Ryuzaki se potom zbláznil a utekl z Wammy's. Musím zdůraznit, že byl opravdový šílenec, Light a Mikami jsou proti němu kafíčko.
Stal se z něj masový vrah, protože si vždycky odpočítal, kolik dnů lidem zbývá, a když už byli u konce, tak je zabil. L to samozřejmě začal vyšetřovat a to nás přivádí k Naomi Misoře, která mu s případem BB pomáhala.
Zajímavé je, že Beyond Birthday vypadal úplně jako L (tmavé vlasy, černé kruhy pod očima, stejný způsob sezení). L ho ale nakonec chytil a poslal do vězení, kde v roce 2007 umřel na... počkejte si... zástavu srdce. Jo, vážně, nikdo neví kdo to udělal. (nápadně nenápadný upřený pohled na Lighta)
A co se nestalo? Zamilovala jsem se do něj. Beyond je takovej... kawaii hajzl -.-" No znáte mě, no. Dokážu se zamilovat do všeho.
Takže mě napadlo... chtěla bych ho dát do Heiress! (já vím, už tam mám všechny hlavní postavy, ale... je to Beyond!) A ptám se vás na váš názor (Odpovědi: Ano, Ne, Je mi to jedno.)

Děkuju!
(A tady malý AMVéčko s L a BB ^^)


*Shinigami Oči - Můžete vidět pravé jméno nějakého člověka a počet jeho zbývajících dní. Užitečná pomůcka, neznáte-li něčí jméno a chcete ho zabít s pomocí DN. Ovšem, když je chcete dostat, musíte zaplatit půlkou svého zbývajícího života (tj. Když vám zbývá 50 let, Shinigami si vezme 25 a vy budete žít zbývajících dvacet pět. Pokud je to rok, vezme si půl roku atd.)

Heiress - Část 2. 2/3

17. února 2014 v 5:26 | Brook J. Evanger |  Heiress
Hurá, další třetina! Bohužel ještě nezajímavější než předchozí -.-
No nic, já poanglicku mizim! Mějte se!

Brook J. Evanger

PS: Dneska jsem vstala opravdu brzy, tak si toho važte XD No jo, dělám si srandu, je to přednastavený XD

Heiress - Část 2. 1/3

16. února 2014 v 10:55 | Brook J. Evanger |  Heiress

Zdar! Jak je? Mě super, máme prázdniny, takže sedím u babičky na počítači, v jednom oknu blog, v druhym Kodoku, ve třetím Xanyu a ve čtvrtym hraju Death Note Flash Game... ráj pro každého blogera! ^^
Jo, tady je další část Rue. Konečně jsem se dokopala to sem dát... ale je to děsně dlouhý! (kňučí) Měla bych si dát nějakej limit... hmpf.
No nic, já jdu z L-a dolovat informace (narážka na DNFG) a plakat při poslouchání další soundtracků! Ahoj!

Brook Josephine Evanger


Valentýnská Povídka 2/2

14. února 2014 v 19:31
Jo, je to moc velký... -.- Nu nic, Peace on You, Guys! :P
(...)

Valentýnská Povídka 1/2

14. února 2014 v 19:30 | Brook J. Evanger + Roxanne I. Flamytail
Nazdar lidi! Jo, mluvim česky. Anglický měsíc se odkládá na neurčito, protože Rox je děsně kožená -.-" Tak snad někdy jindy...
K tomuhle článku; máme tady další Speciál! Hurá! Před pár dny jsme si s Rox řekly, že by jsme měly Valentýna nějak speciálně oslavit, takže jsme udělaly něco jako o vánocích, Speciál.
Jo, malá rada jak to máte číst; představte si, že je to vyprávěný takovým tím nadneseným slavnostním hlasem, který vždycky používaj v Disneyovkách. No, a potom to přeskočí to mírně sarkastickýho tónu ^^ No, to bude asi všechno...

Brook + Rox

PS: Měli by jsme dělat Speciály na všechny svátky? Já jenže 1. narozeniny blogu se blíží, tak jestli si máme něco připravit ^^
PPS: Jo, pusťte si k tomu tohle ^^ Ano, jsme fandové starejch kapel ^^

Heiress - Postavy

12. února 2014 v 19:25 | Brook J. Evanger |  Heiress
Hi, kittens ^^ Takže, tady jsou postavy k Heiress, který v Rozepsaných sušim už... asi tři týdny? Tak nějak ^^
Jo, trvalo mi to docela dlouho, protože se mi to vůbec nechtělo uložit, ale snad se to zlepší ^^ Zatím mi tam ještě pár postav chybí, tohle jsou jenom základní, ale budu je přidávat v průběhu psaní ^^
Aloha!

PS: K té stručné charakteristice... jo, poslední dobou si potrpím na epické kecy ^^