Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Prosinec 2013

Videjko pro zasmání

31. prosince 2013 v 12:57 | Brook |  Kecání, Zábava...
Ahoj lidi! Dlouho jsme se neviděli, jak se máte? Jak u vás proběhli Vánoce? Unás v poho, ale to není téma tohoto článku :D
K tématu - tak jen tak prohledávám youtube, pouštím si písničky a hledám nějaký dobrý AMVéčka (tentokrát z Death Note) a najednou najdu videjíčko s názvem L's Funniest Moments (L-ovi nejlegračnější momenty). Kliknu na to. No nasmála jsem se u toho jako blázen, ale nechci ho sem dávat, protože obsahuje docela dost spoilerů. Zkoukla jsem ještě L' Funniest Moments dvojku a trojku a potom tam byla 'upoutávka' na další video, L in Witchdoctor. Tak si říkám, proč ne, je to od CrystalDragon45 (která dělala i LFM 1,2 a 3) a tak jsem to zkoukla.
Pane Bože. Málem jsem překvapením slítla ze židle. Něco tak překrásně šílenýho jsem neviděla už hodně dlouho (teda, kromě L samotnýho). No zhodnoťte to sami :D
(Kromě L-ovi podoby tam žádný spoilery nejsou (teda alespoň podle mně), takže je bezpečný se na to dívat i když to máte naplánovaný na zkouknutí :D)

(Lidi, taky vám nejde Flash? Mě ne a už mě to pěkně doštvává... pokusila jsem se to sem dát i v HTML, ale ono to POŘÁD nechce naskočit... takže sem přidávám jenom link, promiňte :'( )

(EDIT: Yes! Přišla jsem na to, že na přidávání videí potřebuju Windows osmičky, takže to jde! Yes!)


Vánoční Povídka

24. prosince 2013 v 11:34 | Brook & Rox
Ahoj! Včera jsme tak přemýšlely, co by jste od nás asi tak chtěly k Vánocům a napadlo nás... tohle. Jedná se o asi nejrychleji napsanou povídku v dějinách Apollo Sisters, trvalo nám to jen jeden den. Ale podle toho to taky vypadá :D.
Pracovaly jsme na tom obě, znáte to, polovinu stránky Brook, polovinu Rox. No, snad se vám to bude líbit a taky doufáme, že tam každého poznáte!
PS: Merry X-mas! (Ano, narážka na X-meny...)
PPS: Protože Merci zase blbne a nejde mi sem přidat video, pusťte si k tomu tohle. XP Tahle písnička nikdy nezestárne :).


Legacy - Postavy

21. prosince 2013 v 19:42 | Brook |  Legacy
Rox mě konečně do mě hučela tak dlouho, až jsem se rozhodla, že sem konečně hodim svojí fanfikci na Avengery. Ještě to ale potřebuje potřebuje pár úprav, takže sem dám zatím jenom postavy...

(i když Misu zrovna nemiluju, na Ororu se mi prostě hodí)
(tím 'zrovna nemiluju' mám na mysli nenávistné myšlenky typu 'Chcípni, potvoro!')

Jméno: Orora Sunny
Věk: 13 a půl (lže, že čtrnáct - tak se ji to líbí víc)
Povaha: Ironická, srkastická a věčně drzá - prostě jako někdo, kdo měl za životního mentora Lokiho. Je taky dost zodpovědná, věčně musí řešit průšvihy, které svou prostořekostí vyvolává její bratr. Nemá ráda, když jí někdo přehlíží.
Vzhled: Orora je průměrně vysoká - 165 centimetrů. Má dlouhé blonďaté vlasy a jantarové oči, které ráda protáčí v sloup.
Životní mentor/vzor/kouč: Loki
Písnička:

(Něco se děje s FLASH, takže to nemůžu dát jako video...)

(najít pro něj alespoň ucházející obrázek je neskutečně těžký...)

Jméno: Ilja Sunny
Věk: 17 (lže, že 20, ale nikdo mu to nežere)
Povaha: Doslova a do písmene Bůh Ironie. Nevynechá jedinou příležitost k popíchnutí ležet. Nikdy neudělá co se mu nakáže a ke všemu, co udělat musí má připomínky a hromadu keců (prostě jako Rox když má jít na procházku... nebo než si dá raní šálek kafe). Také nedokáže ovládat své emoce a vždycky dá najevo, co si myslí.
Vzhled: Ilja je narozdíl od své sestry velmi vysoký - 186 centimetrů. Je dost hubený, ale ne vyzáblý. Má mírně atletickou postavu. Ilja má hnědo-zlatavé vlasy a stejně zlatavé oči jako Orora.
Životní mentor/vzor/kouč: Thor (chudák... a teď schválně jestli mluvím o Iljovi, nebo Thorovi ;) )
Písnička:Fanfikci sem dám brzo, hned jak to bude opravený a budu mít internet ^^

Výkec (Nové Povídky, Ta Věc a DN)

6. prosince 2013 v 19:34 | Brook & Roxanne |  Deníček...?
Zdravím. Obě víme, že blog tady pomalu umírá, ale musíte nás omluvit, tenhle týden nám končil term a to znamenalo testy, testy a... víc testů. Takže ani jedna z nás nenapsala ani řádku o_e Ne, vážně lidi, to jediný, na co jsme měli energii bylo zízání na... ale k tomu se dostaneme potom :D
Takže začnem ujme se toho Brookie...

Zdravím všechny pisálkyně a pisálkovce! (ne, vůbec nenarážím na Čarovný Minecraft :D Ale k tomu se taky dostanem...)
Takže... asi začneme. Prohlašuji zasedání za zahájené, prásk, poroto, usedněte.
Tak jo, zrovna teď mám v plánu dvě povídky. Od jedný nemám ještě ani řádku, a nemám ani moc promyšlenej příběh, ale myslím, že to bude bomba. Nebudu vám vysvětlovat hlavní zápletku, ale jde o paralelní světy (a tím myslím spoustu paralelních světů) různě propletený dohromady. Dveře se objevují všude, vchod může být třeba jenom studna, tmavý stín, nebo jenom obyčejná myšlenka... co na to říkáte, poroto? :P
Ta druhá má být oficiální pokráčko na jistou jednorázovku, kterou najdete hned pod tímto článkem (:D) Mám už první tři stránky a... strašně mě to nebaví. Alespoň ta část, kterou píšu z pohledu druhý hlavní postavy (Brook Evangerová. Ano, já vím, ale tohle jméno má prostě... osobnost. Takhle jsem kdysi pojmenovala jednu postavu ze svý fanfikce na X-mena a ta holka upřímně vyskočila z papíru a začala žít vlastním životem. Takže se snažím, aby všechny moje postavy byli jako ona a.., to jméno se mi prostě HROZNĚ líbí, tak to tak asi nechám :D). Ale z Gabího pohledu mám už další jednu a půl stránku, a nemůžu se od toho odtrhnout :D Ale asi by jste chtěli znát alespoň o čem to bude, a tak to tady trošičku osvětlím. Hlavně jde o to, že na světě existují kromě lidí ještě dva druhy inteligentních organismů, Hvězdci (Starbringers) a Solárů (Solarrays). Hvězdci jsou mírumilovní a v klidu předstírají, že jsou lidé, ale Soláři jsou... no, jsou to prostě ti vleký hajzlíci, jejichž jediným cílem je zprovodit Starbringry z tváře tohoto světa.
Jo... to bude asi všechno :D (Ségra, já vím. Není nutné do mě vrtat loktem -.-")
Jo, to poslední; Xanyina fanfikce a Roxino nekonečný nalehání mě dokopali k tomu, abych se pokusila o něco jako fanfikci na Avengery. Mám první stránku a zdá se mi to takový... no, trošku divný, ale jinak fajn (je originální, když někdo sejme omylem Starka z oblohy? O_o)
Ale přesuneme se k dalšímu bodu, tentokrát se mnou a to jest: ta Věc. Ne, tím nemyslím ten horor, ale tu Věc, která u nás straší už dva týdny. Asi bych měla začít od začátku. Asi všichni víte, že máme mladší ségru Marmeládu a že jsme se s ní dívaly na pár dílů BeyBladeu. No, a před pár týdny se nám to vymstilo. Marmeláda s mamkou byly nakoupit a my jako vždycky čekaly v autě (nakupování nesnáším -.-). No, a když jsme dojely domů, málem mě trefil šlak. Přímo uprostřed hromady ostatních věcí se na mě šklebil On. Ano, naše sestra si vybrala zubní pastu s obrázkem Gingky Haganeho.Můj výraz: O_e. Vůbec jsem netušila, že se takový věci prodávaj! V tu chvíli jsem si vážně myslela, jestli bych to okmažitě neměla hodit to kanálu, nebo do popelnice. Bohužel jsem to neudělala, takže nám to teďka straší v koupelně a mě to naprosto dohání k šílenství. Víte, si nebudem dávat bacha, příště Marmeláda přijde s kartáčkem s Masamunem... a to bych už vážně nepřežila.
A to nás dovádí k poslednímu tématu našeho výkecu. Teda; dvoum tématům. Jedno hned ohlásíme: Nebuláci se oficiálně pozastavují!
Je nám to líto, ale už na to vážně nemáme energii a navíc teď většinu času trávíme učením a občasným zíráním na Čarovný Minecraft. Rox sice Minecraft nehraje, ale Brook to zkusila u kámoše, takže to asi stáhnem na Merciho :D. ČM nám doporučil ten kámoš, u kterýho jsme to hrály a kterej na Minecraftu upřímně závislej. A ani se nedivím. Je to celkem sranda, i když mi zabil koně, králíka i škorpiona, který jsem si pracně ochočila *Rox vražedně zírá na kámoše, zatímco Brook se tváří jako měsíšek na hnoji*
A samozřejmě... to druhé

(Teď bude malá lekce z vymyšlených jazyků, nenechte se zmást :D)
Aj Brook chca ljůt aj zlúbať tutok tohoto pazgrivce nekalého Lighta, co maj na söbě mocnej temnej kulich.
(No, malá lekcička z Broočiný neumělý Fíglovštiny jde, ne? ;D)
*Rox na ní jenom tak zírá* Já nechápu, jak ses mohla zamilovat do hlavní postavy. To vážně nechápu. Takovej L... *v očích se jí začnou odrážet srdíčka*
Tak jo, teď zase vážně. Musím říct, že Death Note je jeden z nejlepších seriálů, které jsme kdy viděly. Je to vlastně taková anime-detektivka, jenom je tam mnohem víc hezkejch týpků, bohů smrti a takových věcí :D Člověk si je vždycky jistej, že se něco stane a ono se stane něco úplně jinýho. Jako třeba s Naomi. Už jsem myslela, že Light je v absolutním srabu, ze kterýho se už nevyhrabe, ale je to liška prohnaná :D Vážně, ten kluk má asi IQ 198... a to je to teprve čerstvej vysokoškolák...
Nebo Ruyuk! 'Hey, I found a camera in the air conditioner!' Naprosto mě zabíjí XD
Asi bychom to už mohly ukončit, co jsme měly na srdci jsme řekly a dole volá hora německejch úkolů -.- Sakra, dejte sem někdo tu černou knížečku, mám jednoho kandidáta!


(Tady přidáváme ještě opening. Jo, lidi, mám novinu; opravdu se jde zamilovat do písničky! Já jsem se zamilovala právě do tohoto Openingu s velkým Ó, a hned jak bude příležitost,tak si ho nataham do mobilu :D Jo, já vím, jsem tak trochu blázen :D)


Mějte se fanfárově, ahóóóóój!!
Brook & Rox