Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

2. Den - Neoblíbená Postava - 15 Days Beyblade Challenge

3. října 2013 v 15:50 | Brook Josephine Evanger |  15 Days BeyBlade Challenge
Aloha, people! Jakse máte? Já se mám MOC dobře, máme prázdniny a rodiče s Marmeládou se odjeli podívat na zříceninu nějaký pevnosti. V jednom okýnkumám puštěnej blog, ve druhym New Divide a jsem kompletně spokojená :D
No, a jelikož mám čas, tak píšu Beblade Challenge. Minule jsem to trošičku odflákla, tak si na tomhle dám víc záležet...
Enjoy, dudes and chicks!


Neoblíbená Postava

Jméno: Yuki Mizusawa

Historie:
Yuki se v BB objevil na začátku Metal Fury s tím, že objevil něco neobjevitelného a musí to říct Gingkovi. To něco neobjevitelného byli kousky hvězdy, které hledají silné beye a to, že bude konec světa. Samozřejmě, ten kousek hvězdy (které se mimochodem už k Gingkovi a Kyoyovi dostali) dostal taky, ale to si uvědomil asi tak pět dílů potom.
BTW, k těm kouskům hvězd: posunují bey na hranice nezničitelnosti a dávájí vám sílu hory posouvat. Plus, změní jeho vzhled. Tleskám, Japonsko, velmi originální.
Takže se vrátíme k Yukimu: když se teda jeho bey vyvinul, pokusil (říkám pokusil) se bojovat s Ryugou, ale... neměl nejmenší šanci. Dál figuroval spíš jako vedlejší postava. Jasně, byl jedním z Legendárních, ale žádná sláva, síla nic moc, ale musela jsem mu uznat tu přesnost. A to, jak mu zatůroval mozeček, když se dostávali k Dynamisovu chrámu, bylo taky docela přijatelný.

Důvod?
Celou dobu mě tam neskutečně štve. Sakra, kluku, přestaň všem vykat! To už vážně neni normální... Jo, a jen tak mimoťapem, moje učitelka na bio by se taky mohla odnaučit říkat všem 'sir'.
Dále, on si vážně myslel, že porazí Ryugu? Chudák malej debílek. Ale to jsem mu odpustila; nevěděl, s kým má tu čest.

Stručný Popis Charakteru:
Strašně slušnej klaďáček. Nemá rád zlouny (a to i polozlouny jako je Kyoya!! Jo, ty dva byli trošku na kordy... tj. Yuki žádá o pomoc, Kyoya na něj kašle), všem vyká a je to prostě taková ta neuvěřitelně kladná postava. Dokonce ještě klaďásovčejší než Gingka.

Bey:
Mercury Anubius stinks!

Obrázek:*záchvat smíchu*

Obrázek Beye:Takovýho epickýho beye je na takovýho loosera škoda...

Největší Úspěch:
Hm. Tak teď vám fakt nevím. Možná ten pokus o útok na Ryugu... a pak taky boj s kýmžeto? Musím se znovu podívat na třicet jedničku... myslim, že to byl ten chlapík s černejma očima (no bělmo), bílejma vlasama a Cygnus... jdu si to ověřit, zdar!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nila Nila | Web | 3. října 2013 v 19:10 | Reagovat

Zdravím :) Upozorňujem tě abys poslal příběh na e-mail do 12.10 do 24:00h(kvůli literární soutěži do které si se přihlásil) Nebo budeme nucené tě ze soutěže vyřadit
S přáním pěkného dne
Nila a Mel

2 Xanya Xanya | Web | 3. října 2013 v 20:01 | Reagovat

Z nějakého důvodu mě on do neoblíbené postavy nenapadl. Asi proto,že jsem ho v seriálu tak trochu ignorovala. Já nevím,přijde mi hrozně nevýraznej :D
Ale je to fakt klaďas všech klaďasů. A jak pořád dokola mele "prosím půjč nám svoji sílu" nebo tak nějak-tak to mě hrozně štve :-D Co si myslí,že si někam nakráčí a hned začne somrovat o sílu? Kdyby to aspoň formuloval jinak. Ale to jak všem vyká-hrůza. Komu by se chtělo oslovovat Gingku "pane"?! Já pro něj mám spoustu oslovení lepších než je tohle :-D :-D Muhahaha!
Ale musím uznat,že Mercury Anubis je super bey. Nehodí se pro takovýho slabocha.
To,že nevěděl s kým má tu čest-mohlo mu to dojít po tom co Ryuga vyhrál nad Kyoyou a Gingkou :-D
Sakra,proč zrovna on musí být LB?! Umím vyjmenovat spustu lidí,kteří by se na to hodili víc :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama