Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Srpen 2013

Dark Nebula Official Chat - Part 2 - Tetování

16. srpna 2013 v 11:46 | Brook
Ahoj lidi, pardon že mi to tak trvalo, ale... jsem lenoch. Promiňte, že tam nejsou všechny postavy (Leo, promiň ale nevešla ses mi tam :-( ) ale do příštího dílu vás dám všechny! (snad...)
Tenhle díl je možná trochu zklamání, ale neměla jsem moc míst na uplatnění vtipů... Ale vynahradím vám to na dalším *shark smile*

100 otázek na Brook

13. srpna 2013 v 11:53 | Kyoya Fan!!! |  Deníček...?
Ahojda, lidi! Mrzí mě, že jsem už dlouho nic nenapsala, ale poctivě pracuju! (ignorujte druhé okénko, ve kterém mám zastavený Beyblade - jsme už na 23. dílu Metal Masters, jen pro zajímavost) Na Chatu Temný Nebuly stále pracuju, ale je to příšerná piplačka... proč jsem měla ten blbej nápad udělat ty jména barevný?!! Ale nic, zvládnu to ;)
K nadpisu - nudím se a napadlo mě, žeby jste o mě možná chtěli něco vědět (toto není myšleno marnivě!) Tenhle dotazníček mám od Xanyi, která ho má od Marille, která ho má od Elis, která ho má od Elzi. (Doufám, že to mám správně ://) )