Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

We Survived 6th Grade!

27. června 2013 v 19:18 | Roxanne |  Deníček...?
Wooohoooo! Já tomu furt nemůžu uvěřit!

Oficiálně jsme přežily šestou třídu!!

Ale má to i svý špatný stránky. Na třídní párty jsem se přežrala gumídků a je mi setsakra blbě. Už téměř cítím, jak se mi ta kyselinová hmota proleptává skrz žaludek. Fuj.

Takže.... promiňte, ale chtěla bych si znovu projet zážitky šesté třídy.
První den. Horor. Nevěděly jsme s Brook kam, jít, netušily jsme, že nás každý rok ve třídě promixujou a hledaly jsme učitelku, abychom jí to mohly říct. Hrůza. Další šok: Skončila jsem ve třídě s dvěma největšíma hajzlama v celym ročníku. Faaail.
Ale dostali jsme hrozně milou třídní, které jsem se předtím bála, ale teď je to moje nejoblíbenější učitelka. Bohužel jí v sedmičce mít nebudeme. První term asi přeskočím a pustím se do toho dalšího.
Takže fajn. Finalsky jsem udělala a postoupila jsem. Fajn, co teď? Dostala jsem do rozvrhu nový předmět; něco jako zemák, děják a komerční dohromady. To jsem docela zvládala a doufám, že ztoho budu mít dobrou známku abych si vynahradila to fiasko z prezentace.
Ale pokračujeme. Němčina byla lehounká, jenom jsme měli hrozně přísnou učitelku. Hrůza. Ale vyklubala se z ní docela příjemná bytůstka. Svého úžasného učitele angličtiny tu popisovat nebudu, ještě bych se začala červenat.
Asi víte že v březnu jsem upadla do deprese a odnesl to můj předchozí blog. nedá se nic dělat. V květnu přišla docela velkárána: zjistila jsem, že dvě moje kamarádky opouštěj školu. Ne, nebrečela jsem ale teď se mi docela chce. Chm.
Dnešek začal docela dobře. Teda, až na tu zimu. Je červen, proboha! Ale Soc. Studies jsem udělala a myslím, že mám docela slušnou šanci si tu příšernou známku opravit. Možná taky díky tomu, že jsem se celou dobu polohlasně modlila k Athéně, Minervě a Thovtovi. Za pokus to stojí.
Potom jsme šli na rozdávání diplomů. Dostala jsem ocenění za nejlepšího studenta v hudebce. Pak přišla, jak říká Brook, jobovka. Ta blondýna co si říká moje sestra dostala diplom z informatiky! Nejlepší student z šestý bé! Grr....
Pak jsme uklízeli třídu apod. a pak jsme šli na oběd. Miluju poslední dny školy! Člověk se může skoro zadarmo nažrat jako král! A pak byl mejdan s filmem! Polovina třídy přinesla sladký a brambůrky. Nikdy jsem nebyla takhle plná. A pak se mi z toho začalo dělat blbě. Takže jsem toho nechala a všechno to spláchla vodou. Když film skončil, přestěhovali jsme židle a stoly na chodbu a dali jsme vlastnoručně vyrobená přáníčka těm, co odcházeli. Mi jsme ještě s jednou kámoškou udělaly přáníčko tý druhý kámošce. Ta druhá, co odcházela, byla bohužel v jiný třídě, takže jsme jí ho neudělaly. Bohužel. Nato všechny třídy vypustili na hřiště, kde se ještě konala diskotéka, protože jeden kluk přines repráky. Ale taky jsme si s holkama naposled popovídaly, vyměnily si e-maily apod. Pak jsme už musely jít na autobus a já se přiznávám, málem jsem se tam rozbulela. Nevím proč, před měsícem jsem se na prázdniny strašně těšila, ale teď (ano, jsem velice divná) se mi po ní stýská. To je divný.
Ale to nejlepší je (znovu to zopakuju):

WE SURVIVED!!!


Brook:
Já tento den shrnu jednou písní:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama