Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Takový menší výkec drobnější autorky blogu...

19. června 2013 v 19:14 | Roxanne |  Deníček...?
Ahoj. Jakjste si už mohli přečíst v nadpisu, teď budu zase kecat já.
Možná si říkáte, že jsem strašně líná a hnusná, že nic nepřidávám ale... mám spisovatelský blok. A pořádný. Kdykoliv si k něčemu sednu a i třeba mě to baví... zní to strašně divně a ani Brook, která mě celou dobu podporuje, se to nelíbí. Takže vás chci ušetřit svých šílených parodií na psaní.
Ale to o tom novým blogu furt platí! Mám v zásobě ještě jeden nápad. Pro vás, kteří mě znali už jako Isenstar musím říct, že to bude jako jedna moje setsakra náboženská povídka. Ano, udělala jsem tam pár oprav a... jsem ready na pokračovaní! Jenom to ještě musím na někom otestovat... *její zrak nenápdně spadne na Brook, která sedí v křesle s knížkou a nevnímá okolní svět*

Tohle je první věc, o který jsem chtěla mluvit.
Další je: PRÁZDNINY!!!
Už jenom dva tejdny... já tu umřu! Jeden a půl týdne plný závěrečných testů a balení na prázdniny! To je k nevydržení!
Taková malá otázka hodná prvňáčka: Co budete dělat o prázdninách? Já teda pojedu na celý prázky do čech. Vlastně ne na celý... dva týdny strávíme relaxací u moře v Chorvatsku! Juhůůů! A jelikož mě popadá múza, jenom když se podívám na fotky, očekávám, že budu psát hodně. Teda, pokud nebudu lovit ježky v moři nebo topit mladší sestru...
Abych se vrátila k tématu: Taky jedeme na tábor. A ne na ledajakej! Na ten nejlepší tábor na celým světě! Letní dílny Roškopov! Tadááá! Hádám, že je neznáte. No, naše dílničky jsou fakticky dílničky. Tábor se koná jeden týden a každý má jiné zaměření. My například jedeme na taneční dílnu (už asi po šestý, nebo po pátý). To neznamená, že jsem v tanci nějak úžasná. Ale hrozně se těším! Jenomže se mnou ve stanu pravděpodobně bude i moje mladší sestra. No a co, na světě existují i horší věci.

Omlouvám se za výkec a užijte si zbytek školního roku!
S pozdravem:
Roxanne Isenstar Flamytailová
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 21. června 2013 v 12:02 | Reagovat

Hm.... úžasné povídáni o ničem.. :D Jinak supr.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama