Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Červen 2013

Obráááázek....

28. června 2013 v 13:20 | Brook |  Kecání, Zábava...
Tak fajn.... potom, co jsem přišla na to, že plural od leaf se píše leaves (never mind...) jsem se rozhodla, že sem konečně dám obrázek pro Ruby Darkness.... mám ho uloženej už asi dva měsíce, ale včera jsme s Rox přišly na to, jak to dát do formátu .jpg.
Muhahahaha....

We Survived 6th Grade!

27. června 2013 v 19:18 | Roxanne |  Deníček...?
Wooohoooo! Já tomu furt nemůžu uvěřit!

Oficiálně jsme přežily šestou třídu!!

Ale má to i svý špatný stránky. Na třídní párty jsem se přežrala gumídků a je mi setsakra blbě. Už téměř cítím, jak se mi ta kyselinová hmota proleptává skrz žaludek. Fuj.

Ruby Darkness - Kp. 5

24. června 2013 v 18:27 | Brook
Ejf. Jak se máte, bladeři? Sorry za to oslovení, ale znáte mě, závisláka jednoho :). Mám oslňující novinu: Rox se mi svěřila, že její nej postava z BB není Kyoya ale největší grázl celý série Ryuga. Nechápu co na něm vidí. Jasně, hustej pramen ve vlasech (myslíte si, že to má od narození, nebo si ty vlasy barví? o.O) a absolutně šílenej hlas v anglickym překladu (no co... na beybladesvet pár dílů chybí. Teď děkuju Athéně, že mi poskytla toto skvělé vzdělání v oboru jazyku ájiny... Danke sehr!) ale... upřímě, je to magóóóóór.
Teď k RD: Blížíme se k limitové čáře, kde už kapitoly nebudou tak dlouhý a budete na ně čekat dýl. Pardon, ale všechny tyhle kapči jsem už měla předem a, honestly, nejsem ve psaní nijak zvlášť rychlá. Nu což, nemá cenu plakat nad zlomenou lyrou.

Bey Brook (ehm, ehm... Marike Tategami)

Výlev důležitější adminky blogu

23. června 2013 v 17:56 | Brook |  Deníček...?

Fjůůů. Teď jsem málem dostala infarkt. Před pár dny jsme si změnily heslo a já jsem na něj několik děsivých vteřin nemohla vzpomenou -.-" . Hmm, takže tohle má být výlev. Mám toho v hlavě docela dost, takže si to vypíšu hezky in Ordnung.

Nightcore... aneb Co Se Všechno Najde Na Internetu

21. června 2013 v 19:08 | Brook - Music fan, Rox - Second music fan |  Die Lieder (Music)
Právě jsme objevily magii Nightcore. Připravte se na výlev, Frankolíni.
O.O O.O
Rox: Myslela jsem si, že Castle of Glass od NC je nádherný. Teď jsem si poslechla BH (to Překvápko v menu) a jsem na lopatkách.
Brook: PANEBOŽETOJENÁDHERNÝUŽVŽIVOTĚNEPOSLOUCHÁMNORMÁLNÍMUZIKU!!!! ÁÁÁÁÁ!!!
Rox: Sestra se zbláznila, ale vůbec se jí nedivím.
Ukázka:


Brook: Mno. Tak si to poslechněte. Není to naprosto nádherný? Já to prostě miluju. Jejich Linkin Parky (Menu) jsou naprosto dokonalý. *na chviličku a zpívá spolu s videem*
Ježiš, já jsem střevo. Střevo. Střevle. Hmm, mám hlad.
Rox: Ty taky nemyslíš na nic jinýho. Jdu s tebou.

Promiňte za takový.... divný, velice divný článek. Ale jsme to my. A my jsme divný.
A je nám to naprosto jedno.


Takový menší výkec drobnější autorky blogu...

19. června 2013 v 19:14 | Roxanne |  Deníček...?
Ahoj. Jakjste si už mohli přečíst v nadpisu, teď budu zase kecat já.
Možná si říkáte, že jsem strašně líná a hnusná, že nic nepřidávám ale... mám spisovatelský blok. A pořádný. Kdykoliv si k něčemu sednu a i třeba mě to baví... zní to strašně divně a ani Brook, která mě celou dobu podporuje, se to nelíbí. Takže vás chci ušetřit svých šílených parodií na psaní.
Ale to o tom novým blogu furt platí! Mám v zásobě ještě jeden nápad. Pro vás, kteří mě znali už jako Isenstar musím říct, že to bude jako jedna moje setsakra náboženská povídka. Ano, udělala jsem tam pár oprav a... jsem ready na pokračovaní! Jenom to ještě musím na někom otestovat... *její zrak nenápdně spadne na Brook, která sedí v křesle s knížkou a nevnímá okolní svět*

The Sight - Kapitola 1, část 1 - Stránka 4-5

16. června 2013 v 19:27 | Brook |  Překlady - The Sight
Tak fajn, Vendelíni! Jsem tu s dalším překladem. Vypadá to, že to nikdo kromě Lei nečte (díky, Leu) ale stejně mě to furt baví. No nic, překladu zdar!

Ruby Darkness - Kp. 4

14. června 2013 v 17:59 | Brookie Cookie
Ave, Caesarioni! Jak je? Já jsem v poho, mírně v depresivní náladě.
Main problem: Rox zrovna teďka dočetla Fire and Fury a asi se zbláznila. Stojí uprostřed pokoje, zpívá znělku Angry Birds, tančí Slepičí Tanec a vždycky, když se jí zeptám co se stalo mi odpoví: Ono to žije!
Mno. Nejvišší čas odejít do internátu.
Respectfuly,
Brookie Cookie

The Sight - Prolog II - Stránka 1-3

13. června 2013 v 18:45 | Brook W.S.F.S. Evangerová |  Překlady - The Sight
Fááájn? Je to docela záhul, ale překládání mě hrozně baví :-). Ale když se tak na sebe podívam... já tu fakt jako debil sedim s knížkou rozevřenou na klíně, v jednom okýnku Google překladač, v druhym blog a ve třetim Seznam překladač!

The Sight - Prolog I

12. června 2013 v 20:25 | Brook |  Překlady - The Sight
Ahojky,lidi. První prolog už je na světě, snad to nebude moc kostrbaté :-) Je to docela krátký, takový ty ukázky na začátku knížky...