Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

4. den - kniha, která tě rozbrečí

19. května 2013 v 13:48 | Rox + Brook |  30 Days Book Challenge
Až do včerejška to bylo jednoznačné. Ale protože jsem si pak přečetla novou knížku, u které jsem včera večer a dneska odpoledne chytla šílený záchvat (a to nejsem žádnej bulíček!) musím jí sem dát.
Takže dnes tu budou dvě.

Toto je ta původní:
(By Brook)


Název: Útok z PODZEMÍ
Autor: Roderick Gordon a Brian Williams
Série: PODZEMÍ
Díl: 5.

Anotace:

Styxové se znovu vynořili z Podzemí na Povrch. Pokud jste si mysleli, že Likvidátoři byli odporní, zapomeňte na to. Tentokrát s sebou totiž vzali i své ženy. Jediné, co jim brání v cestě, je Will Burrows a jeho přátelé. Doutnající spirála chaosu se roztáčí a ne všichni přežijí. Jestli se domníváte, že jste na Povrchu v bezpečí, raději se znovu zamyslete!

Náš pocit:

Wille Burrowsi, proč?! Proč ses sakra nevyhnul tý kulce?! Proč?! Proč tě musel zachránit!
Zabiju tě, Wille, přísahám Bohu, že tě zabiju....!!!
Próóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóč?!!!
Jak jste mohli! Miliony fanoušků ho milovali, a vy jste ho zabili... *začne vzlykat Rox na rameně a pořád dokola štká: "Proč.... proč..." pak zvedne hlavu* Ale já se pomstím! A všichni toho budou litovat, všichni! Nenávidím tě, Wille Burrowsi, nenávidím tě, nenávidím tě!

Knize dávám 9/10.

Druhá knížka:
(By Rox)Název: The Last Hope / Poslední Naděje
Autor: Erin Hunter/ová
Série: Omen of the Stars / Znamení Hvězd
Díl: 6. (poslední Warriors)

Anotace:
Konec hvězd se blíží. Tři se musí stát čtyřmi aby bojovali s nekonečnou temnotou...

Po nekonečných měsících zrad a podvodů přišla bitva mezi Klany a Temným Lesem. Jak kočky hledají své spojence a nepřátele, Sojčí Pírko, Lví Plamen a Holubí Křídlo zoufale čekají na Čtrvtou kočku která je předurčena pomoci jim k vítězství Klanů - a která může být jejich jediná naděje k přežití.

Náš Pocit:

Neeeeeee! Ne ne ne! Nenávidím tě, Sokolný Chlade! Proč jsis vybral špatnou stranu? A proč jsi jí zabil? No, to se nikdy nedozvím, ale naštěstí tě Ostružinový Dráp zabil (znova...)!
Ale musím říct, že je mi té kočky, co umřela, hrozně, strašně moc líto. Stejně jako té druhé. Ta první mohla být naprosto úžasný mentor.
Knihu doporučuji, jenom pokud jste jsi před tím přečetly minimálně sérii Power of Three a pak i Omen of the Stars.
Předevčírem večer (kdy jsem jí dočetla) a včera odpoledne (když jsem se dívala na určité video o úmrtích) jsem dostala hrozný záchvat pláče.

Knize dávám 10/10.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 20. května 2013 v 18:44 | Reagovat

1***

2 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 24. května 2013 v 23:17 | Reagovat

Well.. vypadá to zajímavě.. jenom se do toho nemůžu moc vžít.. jelikož jsem to nečetla a neznám to, tak mi jména jako Sokolný Chlad a Ostružinový Dráp přijou.. no.. celkem vtipný (nezlob seee) .__.

3 Roxanne Roxanne | 25. května 2013 v 19:43 | Reagovat

[2]: Oni se ve skutečnosti jmenují Hawkfrost a Brambleclaw... to zní kapku líp, ne?  V těch knížkách mají všichni podobná jména, třeba Jayfeather, Lionblaze, Dovewing, Firestar apod. Když si na to pak člověk zvykne, je to úplně normální.

Ale jedno musím říct: The Hunters are so cruel...
Nebojte se, pokud to nechápete. :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama