Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

1. den - Oblíbená Kniha

11. května 2013 v 18:08 | Brook + Rox |  30 Days Book Challenge
Achichi, to bude těžký. Nemohli to dát nějak specificky? Ale nic, Igoři jsou chytří a zvládnou to.Název: The Sight / Zrak
Autor: Erin Hunter/ová
Série: Power of Three
Díl: 1.

Anotace
Budou tam tři, příbuzní tvého příbuzného, kdo drží sílu hvězd ve svých tlapkách...
Divoké kočky vzkvétají v novém domově na břehu jezera po mnoho měsíců, klany sílí a zdravě se rozrůstají o nová koťata. Pro tři koťata z Hromového klanu přichází čas se stát učedníky. Cesmína, Sojka a Lev pochází ze silného rodu - jsou dětmi Veverčí Letky a Ostružinového Drápa, dvou nejvznešenějších koček v Hromovém klanu, a vnoučaty výborného velitele Ohnivého Měsíce. Všechny tyto tři mladé kočky vlastní neobyčejnou sílu a talent, takže vypadají na další nadějnou generaci klanu. Ale temná tajemství kolem tří a tajemná věštba naznačuje, že problémy se blíží. Dávný hněv se znovu probouzí a povstává proti tomu, kdo není narozený v klanu a Hvězdný klan je v nebezpečí odplavení řekou krve. Všechna síla mladých koček bude potřebná k přežití klanu.
Náš pocit:
Naše první Warriors Knížka a navíc ještě první celá v angličtině (300 stránek, to je záhul). Knížka se nám strašně líbila, Team Jayfeather, even when he is blind! Četly jsme to snad milionkrát. Na prvních pár stránkách to bylo docela nudné a navíc v té době jsme neuměly moc dobře anglicky, ale poddalo se to. Nejvíc se mi (Brook) líbilo, jak Jaypaw na konci zachránil svého bráchu a Breezepawa. Knížka byla semtam i smutná, když se Jaypaw nemohl stát bojovníkem, ale teď, když čtu třetí sérii... není nad jeho znalosti. Doporučuji všem, kdo mají rádi kočky a akční věci. Věkově asi tak od deseti let, v dalších dílech semtam stříká krev.

Igoři se loučí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marillë Marillë | 14. května 2013 v 14:01 | Reagovat

Ehm... Nečetla :D Popravdě, moc mě neláká příběh vyprávěný kočkami =.= Ale nechci to odsuzovat, může to být fajn knížka. Možná se po ní podívám, až dopíšu tu zatracenou fanfikci a dočtu -konečně- to Znamení Athény (Ano, ještě stále ho nedočetla :D)
Ještě jeden dotázek: Vy jste tu knížku jako vážně přečetli v angličtině O.O Jste moji bozi! Nechcete za mnou přijet, až budeme mít zase čtvrtletku z ájiny? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama