Tak jo, pokud jste se přihlásily na srázek, domluva se bude konat ve středu 17.12. v 16:00 jako obvykle na Krystiině chatu :D.
Adié, zlatíčka! ^w^

Květen 2013

Ruby Darkness - Kp. 3

30. května 2013 v 18:28 | Brook(lyn)
Ave. Jako obvykle bych se asi měla zeptat něco jako "Jak je?" ale teď na to nemám náladu. Příčina: Ztratila jsem USBéčko, na kterém jsem RD měla. Naštěstí mám něco malého uloženého v počítači, ale stejně... ty tři stránky mi nikdo nevrátí.
No nic, odvtaťme se od těchto deprimujících záležitostí. Já vim, RD jsem už docela dlouho nepřidala, ale... no... mám něco na práci. (Mééétááál Fjůůůžnnnn! Juhů, Beyblade!!!!!)
Marillko, sorry, ale nakazilas mě. Jsem na čtrnáctym díle MF a klepe se mi ruka, jak moc se chci podívat na ten další. Napínák jak něco.
Vaše Ctihodná
Brook(lyn)

Super videjka O.O

27. května 2013 v 20:58 | Brook a Rox |  Kecání, Zábava...
Jůůůůů! Jupííííí! Miluju Maddy5534!!! Chápu, že tohle nedává smysl, ale radši se podívejte sami! Nejlepší je to ve sluchátkách, na nejvišší volume!

Ruby Darkness - Kp. 2

21. května 2013 v 19:18 | Brookie
Čauky, lidičky. Jakpak se máte? Napadlo mě, že sem po výlevu na Zemana hodim další kapču. Nic moc, ale nemá cenu plakat nad rozlomenou lyrou.
Hope you enjoy!

Drahoučký prezidentík...

21. května 2013 v 19:02 | Brook
Ou... ou... ou...
Tákže, nejdřív asi řeknu: DĚKUJU TI, APOLLÓNE/STARCLANE, ŽE NEBYDLÍM V ČECHÁCH! Promiňte, krajani, ale on si o tento článek koledoval.

Quiet Like The Snow

19. května 2013 v 14:29 | Brook + Rox |  Die Lieder (Music)
Ahoj. Tohle je jenom taková rychlovka. Hledaly jsme na YT něco o Hollyleaf a narazili jsme na tuhle písničku... Je hrozně smutná a absolutně o Holly vypovídá.


"Hollykit is a slow slug!"

T-T T-T T-T


4. den - kniha, která tě rozbrečí

19. května 2013 v 13:48 | Rox + Brook |  30 Days Book Challenge
Až do včerejška to bylo jednoznačné. Ale protože jsem si pak přečetla novou knížku, u které jsem včera večer a dneska odpoledne chytla šílený záchvat (a to nejsem žádnej bulíček!) musím jí sem dát.
Takže dnes tu budou dvě.

Ruby Darkness - Kp. 1

15. května 2013 v 17:39 | Brook
Uff... ´ll right, ´ll right. Trvalo to dlouho, ale... JE TO TU! Moje nová povídka! Aplaus, prosím!
Nevím co k tomu říct. Kdysi dávno mě napadla taková myšlenka, že bych napsala příběh z pohledu záporňáka, takový nový úhel pohledu. Trochu jsem si s tou myšlenkou pohrála a najednou jsem měla deset stránek (každá má padesát dva řádků, takže na opravdovou kapitolu do knížky to snad stačí). Nevím, kde se to ve mě vzalo, ale s Becky jsem se ztotožnila. Teďka mám asi sedmnáct stránek a jsem teprve na ranném začátku, ale mám v plánu dost pokračovat. No nic, už to přestanu okecávat a dám sem první kapču!
Ou... pardon, malý technický problémek... No nic, už mizim.

Vaše Brook/Erisdar/Becky, blablabla

Originální Povídky

15. května 2013 v 17:30

Ruby Darkness


By Brook

Popis:
Rebecca Vulcano šla k úspěchu přes mrtvoly a svému království vládne železnou pěstí. Její dům, Tigereye se pod jejím velením vypracoval na nejúspěšnější mezi čtyřmi.
Pak ovšem přijde nečekaný útok ze strany domu Wolffang. Rebecca je sice porazí, ale jen o kousek. Tím si uvědomí slabost jejího domu. Aby zabránila případným porážkám, vydává se se svým přítelem Nutmegem hledat čtyři bájné masky, které by měli zaručit svému nositeli neuvěřitelnou sílu a moc... jsou tu ovšem konkurenti.

Komentář:
Jůůůhůůů!!!! Já něco začala a nepřestala! Woohooo! Dvacet stránek a ještě pořád žádnej zásek! Úspěch!
Podle anotace to asi tak nevypadá, ale Becky je záporňák do posledního atomu. Ovšem, jako každého záporňáka jí vede touha po moci, síle, blablabla. Je to fantasy, takže očekávejte draky, gryfy a malé překvápko jménem Falkor.
Citát:
Think you can beat me, my dear?
K přečtení:
Ústřední písnička:


(tahle není podle textu, ale podle hudby :D )

Tag 3 - Kniha, která tě rozesměje

15. května 2013 v 14:09 | Brook + Rox |  30 Days Book Challenge
Juhů, přesně co jsme potřebovaly!

2. den - Neoblíbená kniha

13. května 2013 v 20:11 | Roxy + Brook |  30 Days Book Challenge
Na téhle knížce jsme už dohodnutý pekelně dlouho...